دستگیری اراذل و اوباش لوشان
با تلاش نیروی انتظامی استان گیلان صورت گرفت؛

دستگیری اراذل و اوباش لوشان

اسرار امروزفرمانده انتظامی شهرستان رودبار از شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش شهر لوشان که با ایجاد مزاحمت و درگیری باعث رعب و وحشت عمومی در بین شهروندان شده بودند، خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش شهر لوشان که با ایجاد مزاحمت و درگیری باعث رعب و وحشت عمومی در بین شهروندان شده بودند، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سرهنگ حمیدرضا فیضی فرمانده انتظامی شهرستان رودبار گفت: برابر گزارش دریافتی مبنی بر اینکه شخصی با اقدامات هنجارشکنانه از قبیل ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو، راهبندان، نزاع دسته جمعی، تخریب اموال دولتی و اخلال در نظم عمومی اقدام به ایجاد رعب و وحشت در شهر منجیل و لوشان می‌كند بررسی موضوع در دستور كار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامی با اعزام به محل و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی به مخفیگاه متهم وارد شدند؛ ماموران متهم 23 ساله به همراه 2 همدست 20 و 23 ساله كه جزء افراد اراذل و اوباش شهرهای منجیل و لوشان بودند را دستگیر کردند.

سرهنگ فیضی گفت: متهم اصلی که از اراذل و اوباش سابقه‌دار شهرستان و دارای پرونده قضایی است با صدور قرار مناسب از سوی مراجع قضایی به همراه همدستانش روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار با اشاره به اینکه متهمان ضمن ارتكاب به اعمال مجرمانه، با انتشار تصاویرشان با سلاح گرم در فضای مجازی باعث ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان می‌شدند که این اقدام پلیس رضایت‌مندی و قدردانی مردم ولایتمدار رودبار را به دنبال داشت.

ارسال شده در چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
کد خبر: 9547755
آخرین خبر ها
گزیده خبرها