خرج چند میلیاردی برای استخر ساختمان ریاست جمهوری؟!

خرج چند میلیاردی برای استخر ساختمان ریاست جمهوری؟!

اسرار امروزاشرافیت در این دوره به اوج رسیده است بعنوان نمونه هزینه‌هایی که در محل ساختمان ریاست جمهوری و وزرا  وجود دارد موجه نیست، مخصوصاً در شرایطی که مردم در معیشت خود با مشکل مواجه هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از عملکرد دولت دوازدهم گفت: اشرافیت در این دوره به اوج رسیده است بعنوان نمونه هزینه‌هایی که در محل ساختمان ریاست جمهوری و وزرا  وجود دارد موجه نیست، مخصوصاً در شرایطی که مردم در معیشت خود با مشکل مواجه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از تابناک ، وی با انتقاد از ریخت‌ وپاشهای مجلس و دولت در فضای فعلی اقتصادی کشور گفت: هزینه‌هایی که برای ساخت‌وسازهای دولتمردان و مجلس می‌شود باید متناسب با وضعیت فعلی اقتصادی کشور باشد بنابراین در چنین شرایطی خرج چند میلیاردی برای استخر ساختمان ریاست جمهوری خلاف قاعده است و توجیهی ندارد!

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به وضعیت فعلی کشور در اختصاص دادن بودجه گفت: این بی‌توجهی متأسفانه در مجلس نیز وجود دارد مثلاً یک دیواری در اطراف مجلس با هزینه زیاد ساخته می‌شود پس از چند ماه خراب می‌شود.

موسوی لارگانی افزود: وقتی در ساختار بودجه‌نویسی سقفی برای ریخت‌وپاشهای دولت در نظر گرفته نمی‌شود خود را آزاد می‌بیند و بی‌حساب خرج چنین مخارج غیرضروری می‌کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اشکال دیگر ساختار بودجه‌نویسی در کشور گفت: بودجه مصوب بایستی عملیاتی و اجرایی نوشته شود نه اینکه بودجه به‌صورتی نوشته شود و قوه مجریه به‌صورت دیگر عمل کند. بودجه‌نویسی باید به‌قدری محکم باشد که بتواند جلوی تخلفات و فسادها را بگیرد.

ارسال شده در شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۷ قبل از ظهر
کد خبر: 5960628
آخرین خبر ها
گزیده خبرها