یک ‌عده در لباس مسؤول در حال چپاول بیت‌المال هستند
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه استان گیلان:

یک ‌عده در لباس مسؤول در حال چپاول بیت‌المال هستند

اسرار امروزرئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه استان گیلان ضمن‌انتقاد از دزدی‌ها و اختلاس‌های میلیاردی صورت‌گرفته در سطح کشور افزود: دستان دزد و اختلاس‌گر باید از انگشت قطع شود تا برای دیگران درس عبرت باشد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ولی‌الله عادلی در مراسم شهادت امام جواد(ع) در مسجد محمدرسول الله(ص) شهرستان آستارا اظهار کرد: با تولد امام جواد(ع) مسیر امامت مشخص شد و نقشه‌های شوم خلفای ظالم آل‌عباس نقش بر آب شد.

وی با بیان اینکه معرفت و شناخت دوست‌داران اهل بیت(ع) نسبت به امام زمان(عج) خود باید بیشتر باشد، تصریح کرد: امام برگزیده خدا است و خدا علوم الهی را در دل امام به امانت گذاشته است و با دانشگاه و حوزه علمیه رفتن صاحب علم نمی‌شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه استان گیلان با اشاره به اینکه اهل بیت و ائمه‌اطهار(ع) از شایسته‌ترین انسان‌ها هستند و یک لکه سیاه در زندگی آن‌ها نیست، بیان کرد: شیعه باید شاکر خدا باشد که پیرو شخصیت‌های والامقامی است که از سوی خدا قادر هستند به تمام سؤالات فقهی و شیعی جواب بدهند.

عادلی با انتقاد از برخی دزدی‌ها و اختلاس‌های میلیاردی صورت‌ گرفته در سطح کشور افزود: یک‌عده در لباس مسؤول در حال چپاول بیت‌المال مسلمین هستند که طبق استناد به آیاتی از قرآن کریم دستان دزد و اختلاس‌گر باید از انگشت قطع شود تا برای دیگران درس عبرت باشد.

ارسال شده در جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶ قبل از ظهر
کد خبر: 3480574
آخرین خبر ها
گزیده خبرها