هرکس به مقامی می رسد فکر می کند سرش کلاه رفته و باید جبران کند
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی:

هرکس به مقامی می رسد فکر می کند سرش کلاه رفته و باید جبران کند

اسرار امروزنماینده مردم رشت و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس در خصوص “هجمه های اخیر به آیت الله آملی لاریجانی” گفت: اگر آیت الله املی لاریجانی در مقابل تذکرات و انتقادها سعه صدر می داشت ، اینطور نمی شد. بازداشت های شبانه، پرونده سازی ها و برخورد قهری قوه قضاییه شرایط را اینگونه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی   اسرار امروز و به نقل از برنا، نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس در خصوص “هجمه های اخیر به آیت الله آملی لاریجانی” گفت: اگر آیت الله املی لاریجانی در مقابل تذکرات و انتقادها سعه صدر می داشت ، اینطور نمی شد. بازداشت های شبانه، پرونده سازی ها و برخورد قهری قوه قضاییه شرایط را اینگونه کرد.

جعفرزاده گفت: اگر آیت الله لاریجانی به حرف های دلسوزانه گوش می سپرد اینطور نمی شد.

عضو کمیسیون برنامه وبودجه گفت: مقامات کشورمان تا روزی که انتقادپذیر نباشند و تا زمانی که بر روی کرسی می نشینند خود را بر قله قاف ببینند، شک نکنید این مصیبت ها و مشکلات برای آنها وجود دارد. تلخ است که معاون اول، رییس دفتر و فلان مسئول دستگیر و از بین این ها انواع فسادهای اخلاقی و مالی را شاهد هستیم که این ناراحت کننده است.

این نماینده مجلس در پایان افزود: همه این ها از غرور کاذب آن پست است. این بزرگترین آفت یک مدیر است. برخی وقتی به جایگاهی می رسند احساسشان این است که مادر زادی این جایگاه برای آنها بوده و تا الان هم که به آن جایگاه نرسیده اند در حق شان ظلم شده است. نگاه ۵۷ از بین رفته است، نگاهی که فرصت خدمت را می دید. هرکس به مقامی می رسد برایش ثابت شده که کوتاه مدت است و دیگر برایش تکرار نمی شود و تا الان هم سرش کلاه رفته و باید جبران کند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۵۸ بعد از ظهر
کد خبر: 3318493
آخرین خبر ها
گزیده خبرها