می‌طلبد رئیس ‌کل جدید در راستای عدالت متصرفات را احقاق حقوق کند‌
نایب‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی:

می‌طلبد رئیس ‌کل جدید در راستای عدالت متصرفات را احقاق حقوق کند‌

اسرار امروزنائب‌رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: روزبه ‌روز شاهد افزایش تعرض و تصرف منابع طبیعی و تخریب انفال توسط عده‌ای سودجو هستیم که از رئیس ‌کل جدید دادگستری گیلان تقاضا داریم در این زمینه نیز اهتمام بیشتری داشته باشد.

ولی داداشی نایب‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام خلیلی به ریاست کل دادگستری استان گیلان اظهار داشت: تزریق روحیه جوان در بدنه دادگستری گیلان موجب پویایی در دادرسی و تسریع در برقراری عدالت در گیلان می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس، وی با تأکید بر حفظ حقوق بیت‌المال افزود: از رئیس ‌کل جدید دادگستری استان گیلان با توجه به‌ صراحت و استقلالی که از وی سراغ داریم انتظار می‌رود با حساسیت بیشتری نسبت به حقوق بیت‌المال رفتار کند.

نائب‌رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصرفات متعدد سودجویان به انفال و منابع طبیعی در گیلان گفت: روزبه ‌روز شاهد افزایش تعرض و تصرف منابع طبیعی و تخریب انفال توسط عده‌ای سودجو هستیم که از رئیس ‌کل جدید دادگستری گیلان تقاضا داریم در این زمینه نیز اهتمام بیشتری داشته باشد.

نماینده مردم آستارا در خانه ملت با تأکید بر برخورد قاطعانه دستگاه قضا با متخلفان و متصرفان خاطرنشان کرد: در گیلان کوه‌خواری، دریاخواری، زمین‌خواری و رانت‌خواری وجود دارد و می‌طلبد رئیس ‌کل جدید در راستای عدالت متصرفات را احقاق حقوق کند‌.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی از آمادگی مجلس به جهت حمایت معنوی و تقنینی از دستگاه قضایی خبر داد و گفت: در راستای احقاق حقوق عامه و رفع موانع موجود در مسیر عدالت‌گستری مجلس شورای اسلامی آمادگی حمایت مضاعف را با مجموعه دستگاه قضایی دارد و از هیچ کاری دریغ نخواهد کرد.

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۰ بعد از ظهر
کد خبر: 0615978
آخرین خبر ها
گزیده خبرها