۲۵ واحد تولیدی جدید در شهرک‌های صنعتی استان گیلان راه اندازی می شود
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان:

۲۵ واحد تولیدی جدید در شهرک‌های صنعتی استان گیلان راه اندازی می شود

اسرار امروزاحمدعلی شهیدی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه 36 شهرک صنعتی در استان گیلان وجود دارد ، اظهار داشت: 25 واحد تولیدی در مرحله دیوارکشی، 61 واحد در حال نصب سوله و 30 واحد نیز در حال نصب ماشین آلات هستند.

احمدعلی شهیدی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه 36 شهرک صنعتی در استان گیلان وجود دارد ، اظهار داشت: 25 واحد تولیدی در مرحله دیوارکشی، 61 واحد در حال نصب سوله و 30 واحد نیز در حال نصب ماشین آلات هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از ایلنا، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان با اشاره به اینکه اراضی 33 شهرک صنعتی استان برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی واگذار شد،خاطرنشان کرد: هم‌ اکنون 6 تصفیه‌خانه شهرک صنعتی در حال ساخت و 2 تصفیه‌خانه برای شهرک‌های صنعتی در مرحله طراحی هستند.

شهیدی با اشاره به اینکه هزار و 800 هکتار اراضی در اختیار شهرک‌های صنعتی استان گیلان است، ابراز داشت: مساحت کل شهرک صنعتی سپیدرود که در جاده رشت – جیرده واقع شده ‌حدود 692 هکتار است که در حال حاضر بیش از 280 هکتار آن در فاز عملیاتی بوده و 260 هکتار آن نیز واگذار شده است.

وی با اشاره به موضوعات زیست ‌محیطی طرح توسعه شهرک صنعتی سپیدرود رشت و امکانات این شهرک خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی سپیدرود به طور کامل از امکانات آب، برق، فضای سبز و فیبر نوری برخوردار است و تصفیه‌خانه این شهرک نیز با ظرفیت 350 مترمکعب در روز در حال احداث است.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
کد خبر: 9519168
آخرین خبر ها
گزیده خبرها