دولت تدبیر و امید در عمل ثابت کرد به جوانان اعتقاد دارد
استاندار گیلان:

دولت تدبیر و امید در عمل ثابت کرد به جوانان اعتقاد دارد

اسرار امروزاستاندار گیلان در ستاد ساماندهی جوانان گفت: با ورود جوانان در عرصه های مدیریتی، شاهد کارنامه قابل قبولی از آنان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان در ستاد ساماندهی جوانان که با حضور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان کشور برگزار شد، اظهار داشت: جوان، عنصر پویا، تلاشگر و پرتحرکی است که حضور فعال او در بخش ها و عرصه های مختلف؛ اثربخش است و زمینه سازی برای این حضور، نه فقط در قالب شعار بلکه به عنوان یک راهبرد عملیاتی مورد نظر دولت است.

وی خاطر نشان کرد: اگر می خواهیم موفقیت های گذشته تکرار شود؛ باید به جوانان میدان بیشتری دهیم.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید نه فقط در سخن بلکه در عمل، ثابت کرده که به جوانان اعتقاد دارد؛ اظهار داشت: با ورود جوانان در عرصه های مدیریتی، شاهد کارنامه قابل قبولی از آنان هستیم.

استاندار گیلان با اشاره به دستور رییس جمهور مبنی بر استفاده ازظرفیت جوانان و بانوان افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی براستفاده بیشتر از ظرفیت جوانان تاکید کردند.

وی یکی از مهمترین مولفه هایی که نسل جوان را از دیگران متمایز می سازد، برخورداری از امید دانست و افزود: حرکت امیدوارانه جوانان در بخش های مختلفی که به آنان سپرده می شود؛ راهگشای بسیاری از چالش‌هایی است که با آن درگیر هستیم.

نماینده عالی دولت در گیلان گفت: فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و شرکت‌های دانش بنیان از مهمترین بخش‌هایی است که می توان از پویایی جوان و تحرک آنان برای توسعه کشور استفاده کرد.

استاندار گیلان تصریح کرد: یکی از نیاز‌مندی‌های امروز کشور در بخش های صنعتی، کشاورزی و گردشگری، بهره‌گیری از  فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با تکیه بر ابزار فناورانه روز است که ارزش افزوده  بالایی را به همراه دارد.

وی اظهار داشت: بنده به عنوان نماینده عالی دولت در گیلان و خدمتگزار مردم؛ از هر ایده خلاقانه ای برای ایجاد اشتغال حمایت می کنم و جوانان نیز باید با پشتکار و شناخت دقیق فرصت ها ، نقش آفرینی اثربخشی داشته باشند، ضمن اینکه در این بخش باید از سازمان های مردم نهاد نیز استفاده کرد.

دکتر زارع تأکید کرد: باید به این باور برسیم که امروز اشتغال زایی، نیازمند کارآفرینی و تفکری خلاق است و فضاهای متعدد کسب و کار، در کنار حمایت های مادی و معنوی دستگاه های مسئول، به برنامه ریزی هایی توأم با پویایی و نشاط نیاز دارد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه گیلان دارای ظرفیت های کم نظیری در حوزه جوانان بویژه آنکه طی روزها و ماه های اخیر، شاهد درخشش های خوبی از جوانان نخبه و ورزشکار استان در میادین ورزشی کشوری و فراملی هستیم.

استاندار گیلان افزود: باید این پتانسیل ها تقویت و در عین حال ، از خود آنان برای رفع مشکلات مربوط به جوانان، استفاده کنیم تا به موفقیت برسیم.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱ بعد از ظهر
کد خبر: 7367716
آخرین خبر ها
گزیده خبرها