تقاطع مرگ در اسالم؟!/ جان و مال مردم با عدم تکمیل این پروژه درخطر است

تقاطع مرگ در اسالم؟!/ جان و مال مردم با عدم تکمیل این پروژه درخطر است

اسرار امروزرئیس شورای شهر اسالم گفت: تقاطع غیر همسطح اسالم متأسفانه باگذشت حدود یک دهه از آغاز عملیات اجرایی آن، سالهاست که بصورت نیمه ‌کاره رها شده است و به یکی از بحران‌های منطقه تبدیل‌ شده است.

رئیس شورای شهر اسالم با انتقاد از نیمه‌کاره رها شدن تقاطع غیر همسطح اسالم در سال‌های گذشته خواستار توجه مسؤولان کشوری و استانی به اتمام این پروژه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس سیف‌الله صداقت دوست با تأکید بر اینکه تقاطع غیر همسطح اسالم در محور مهم و پرتردد و مواصلاتی تالش به آستارا و همچنین اسالم به خلخال است، اظهار کرد: متولی این پروژه شرکت زیرساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ ونقل کشور است که متأسفانه باگذشت حدود یک دهه از آغاز عملیات اجرایی آن، سالهاست که بصورت نیمه ‌کاره رها شده است.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون تردد مردم منطقه با عبور از چند بریدگی در محور اصلی و حاشیه تقاطع غیر هم‌سطح انجام می‌شود، افزود: اهالی دهستان بزرگ خرجگیل و ییلاقات اسالم جهت تردد از این مسیر با مشکلات بسیاری مواجه بوده و شاهد حوادث ناگوار و فوت بسیاری از عزیزانشان در این محدوده هستند.

رئیس شورای شهر اسالم با بیان اینکه این بخش با جمعیتی بالغ‌ بر ۵۰ هزار نفر یکی از بزرگترین بخش‌های شهرستان تالش است، گفت: شهر اسالم با قرار گرفتن در محور مواصلاتی تالش به آستارا و تالش به خلخال یکی از محورهای بسیار مهم است که متأسفانه مورد بی‌ مهری مسؤولان در طول سال‌های گذشته قرار گرفته است.

صداقت دوست با تأکید بر اینکه این منطقه و محور مواصلاتی اسالم به خلخال یکی از ظرفیت‌های بزرگ گردشگری شهرستان نیز هستند، تصریح کرد: جاده‌ای که می‌تواند خاطرات خوبی برای مسافرین و عابرین از خود بجای بگذارد متأسفانه به یکی از بحران‌های منطقه تبدیل‌شده و عامل بروز حوادث تلخ و ناگوار شده است.

وی با بیان اینکه جان و مال مردم با عدم تکمیل این پروژه درخطر است، گفت: تکمیل این پروژه از مطالبات مهم مردم اسالم است که از مسؤولان استانی و کشوری درخواست توجه ویژه به این منطقه و تکمیل تقاطع غیر همسطح اسالم را داریم.

ارسال شده در دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸ قبل از ظهر
کد خبر: 3944761
آخرین خبر ها
گزیده خبرها