آقای استاندار؛ این تصاویر بیشتر از سیل، دل مردم را به درد می آورد/ تمام این مدیران را برکنار کنید!

آقای استاندار؛ این تصاویر بیشتر از سیل، دل مردم را به درد می آورد/ تمام این مدیران را برکنار کنید!

اسرار امروزچگونه برخی مدیران اتوکشیده در رودسر سوار بر قایقی که کارگران شهرداری آن را هُل می دهند، در  حال بررسی وضعیت آب گرفتگی معابر هستند و از ترس اینکه مبادا در زیر بارش باران خیس شوند، چتر هم بر سر گرفته اند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از خزر، طی روزهای گذشته سیل بخشی از استان گیلان را در نوردید و بسیاری از مردم را به دردی تکراری اما سنگین دچار نمود. یک جوان را به کام مرگ فرستاد و پل ها را تخریب کرد.

 سیل مهرماه 98 همان سیل خرداد ماه 97 بود. با همان کیفیت و شدت. مردم دوباره قایق به دست شدند و حالا باید هر گیلانی به خصوص اگر تالشی و رودسری باشد، یک قایق هم به ملزومات خانگی اش بیفزاید. مطمئناً روزی به کارش خواهد آمد.

با این حال، آن چه که در این روزهای سخت، بر درد مردم می افزاید، حضور برخی مدیران بی کفایت است که نسبت به مردم نگاهی رعیت گونه داشته و خود را بالاتر از صاحبان اصلی این انقلاب که همان مردم مستضعف و روستانشین هستند، می پندارند.

مدیران بی لیاقتی که اهمال کاری و بعضا همدستی شان با متخلفان، منجر به غارت جنگل ها می شود تا هر بارانی در استان سرسبز گیلان، به سیلی وحشتناک تبدیل شود.

همان مدیرانی که مدت هاست چشم بر تجاوز نورچشمی ها بر حریم رودخانه بسته اند و به جای لایروبی به موقع سدها، قیمت سکه و دلار را دنبال می کنند.  نمونه واضح این مدیران را می توان در تصویر دید.

 تصویری که نشان می دهد چگونه برخی مدیران اتوکشیده در رودسر سوار بر قایقی که کارگران شهرداری آن را هُل می دهند، در  حال بررسی وضعیت آب گرفتگی معابر هستند و از ترس اینکه مبادا در زیر بارش باران خیس شوند، چتر هم بر سر گرفته اند!

آقای استاندار! این تصاویر بیشتر از سیل، دل مردم را به درد می آورد. در حالی که بارش باران در کمتر از یک روز، در رودسر سیل به راه انداخته و برق و گاز مردم را قطع و جاده های ارتباطی را تخریب و پل ها را شکسته است و وسایل منازل مردم بر روی آب است، مدیران با قایقی که کارگران آن را می کشند، درون شهر تردد می کنند تا مبادا کمی خیس شوند!

ارسال شده در دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۶ بعد از ظهر
کد خبر: 2598554
آخرین خبر ها
گزیده خبرها