عضو شورای شهر رشت: رئیس شورای شهر رشت استعفا دهد

عضو شورای شهر رشت: رئیس شورای شهر رشت استعفا دهد

اسرار امروزریاست شورا توانایی اداره جلسات شورا را ندارند/ حضور غیرقانونی برخی افراد در صحن شورای رشت باید پیگیری شود

بهراد ذاکری عضو شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و سیزدهمین جلسه فوق‌العاده شورای شهر رشت در ساختمان جلسات شورا  با اشاره به اینکه ظاهراً ریاست شورا توانایی اداره جلسات شورا را ندارند، اظهار کرد: اسماعیل حاجی پور بارها در صحن شورا تذکر دادند که چنانچه بیش از نیم ساعت در برگزاری جلسات شورا شاهد تأخیر اعضای شورا باشیم جلسات لغو می‌شود اما طی دو جلسه اخیر شاهد این اتفاق بودیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس، بهراد ذاکری با بیان اینکه  اسماعیل حاجی پور رئیس شورای رشت چنانچه توانایی اداره جلسات شورا و پیگیری‌های تذکرات اعضای شورا به شهردار رشت را ندارند بهتر است استعفا دهد، افزود: ‌متأسفانه شاهد انجام رفتارهای دوگانه در شورای شهر رشت هستیم و حضور غیرقانونی برخی از افراد در صحن شورای رشت باید پیگیری شود.

وی با انتقاد از نحوه حضور برخی از اعضای شورای شهر رشت در جلسات شورا گفت: متأسفانه برخی از اعضای شورا به‌جای اینکه در جلسات حضور پیدا کنند نهایتاً به امضای صورت‌جلسات بسنده می‌کنند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر اینکه با سازمان بازرسی گیلان بابت عدم اجرای بخشنامه‌هایی که به شورا ارسال کرده است مکاتبه می‌کند، بیان کرد: این بخشنامه‌ها همچنان نادیده گرفته‌شده است و متأسفانه در حال حاضر شاهد انجام رفتارهای هیجانی از سوی شهردار رشت هستیم.

ذاکری به اختصاص اعتبار دولتی به‌منظور ساماندهی پسماند گیلان و رشت اشاره کرد و گفت: تا زمانی که برنامه جامع، علمی و بر اساس مطالعات تخصصی سرلوحه امور نباشد از بودجه‌های اختصاص‌یافته نتیجه‌ای نمی‌گیریم. 

وی با اشاره به اینکه در جلسه هفته پیشین شورا غیبت نداشتم، تصریح کرد: رئیس شورای رشت اعلام کرده بود که  جلسات  شورای رشت با تأخیر بیش از نیم ساعت برگزار نمی‌شود و بنده به علت اینکه جلسه هفته گذشته شورای رشت بیش از پنجاه دقیقه به طول انجامید صحن شورا را ترک کردم و عنوان غیبت را قبول ندارم.

ارسال شده در شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
کد خبر: 8903209
آخرین خبر ها
گزیده خبرها