گیلان را وطن اول و آخر خود می دانم
پیام خداحافظی مدیرعامل سابق منطقه آزاد انزلی:

گیلان را وطن اول و آخر خود می دانم

اسرار امروزمدیرعامل سابق منطقه آزاد انزلی به دنبال پایان فعالیت در این سازمان و در پیام خداحافظی خود گفت: آنهایی که مرا می شناسند می دانند که توسعه کشور تا چه اندازه برایم از اهمیت برخوردار بوده و هست ؛ لحظه ای نبوده و نیست که قلبم برای اعتلای این سرزمین مستعد نتپد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز ، دکتر رضا مسرور مدیرعامل سابق منطقه آزاد انزلی به دنبال پایان فعالیت در این سازمان پیام خداحافظی خود را صادر کرد. در پیام وی آمده است: 

 

سلام خدمت مردم شریف گیلان به ویژه مردمان محدوده منطقه آزاد انزلی 

 

اینک که پایان ماموریتم در سازمان منطقه آزاد انزلی رقم خورده است بر خود فرض دیدم که از تلاش و کوشش بی دریغ همکاران سازمان ،همراهی دستگاه ها و سازمان های اجرایی و نظارتی و ممارست فعالین اقتصادی که منجر به ارتقا و توسعه منطقه آزاد انزلی در همه زمینه ها شد تقدیر و تشکر کنم که البته افتخارات به دست آمده نبود ، مگر با همدلی مردمان شریف دیارم، که لایق بهترین ها و برترین ها هستند.

در شش سالی که به عنوان خدمتگزار در سازمان منطقه آزاد انزلی بودم  همواره سعی کردم اولویتم منافع کشور و ارتقای معیشت مردم و ایجاد بستر مناسب برای فعالین اقتصادی منطقه باشد و آمارها و مستندات عینی، خود گواه این موضوع است.

در این مسیر پر صعوبت،چشم انداز روشن و فتح قله های پیشرفت و توسعه ، مشکلات راه را بر ما آسان و عزم ما را برای توسعه بیشتر جزم می کرد.

 امیدوارم با توجه به زیرساختهای موجود و لازم، مسیر توسعه منطقه آزاد انزلی با قوت و قدرت طی شود و از همه مردم و موثرین تقاضا دارم که به مانند گذشته همگام باهمدیگر برای آبادانی بیشتر این سرزمین کهن تلاش کنند.

آنهایی که مرا می شناسند می دانند که توسعه کشور تا چه اندازه برایم از اهمیت برخوردار بوده و هست ؛ لحظه ای نبوده و نیست که قلبم برای اعتلای این سرزمین مستعد نتپد.

بنده گیلان را وطن اول و آخر خود دانسته و میدانم و علاقه ام به این استان گسستنی نیست و باید بگویم، مهر اول کی ز دل بیرون رود.

تقدیر مقدر  کرد که ادر جایگاهی دیگر بر حسب وظیفه ای که بر دوشم نهاده شده قرار گیرم لذا در این راستا بر حسب وظیفه، جهت تقویت بنیه اقتصادی کشور تلاش خواهم کرد.

در پایان امیدوارم که مردم عزیز ، کوتاهی ها را بر من ببخشایند و بر من منت نهاده و مرا از دعای خیر خود محروم نسازند.   

 

عاشقان زمره ارباب امانت باشند                لاجرم چشم گهر بار همان است که بود 

 

گفتنی است دکتر رضا مسرور با 15 سال سابقه ازجوانترین مدیران عامل مناطق آزاد کشور و اولین مدیرعامل بومی در منطقه آزاد انزلی بود که معاونت سازمان منطقه آزاد ماکو و کیش و انزلی  را در کارنامه خود دارد و اکنون به عضویت شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) منصوب شده است و در طول شش سال فعالیت خود در منطقه آزاد انزلی توانست شاخص های اقتصادی این منطقه را در ریل توسعه و پیشرفت قرار  دهد و الگویی برای توانمندسازی قابلیت‌های اقتصادی سایر مناطق آزاد کشور باشد.

ارسال شده در شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۰ بعد از ظهر
کد خبر: 6990777
آخرین خبر ها
گزیده خبرها