پسر و مشاور یکی از وزرای سابق دولت‌های یازدهم و دوازدهم بازداشت شد

پسر و مشاور یکی از وزرای سابق دولت‌های یازدهم و دوازدهم بازداشت شد

اسرار امروزدر حالی مقامات قوه قضائیه بازداشت پسر وزیر سابق را تایید کرده‌اند که پیگیری‌ها نشان می‌دهد وی متهم به کارچاق‌کنی و دریافت مبالغی در وزارتخانه مربوطه بوده و به همراه یکی از مشاوران وزیر سابق بازداشت شده است. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس، به تازگی خبر بازداشت پسر و مشاور یکی از وزرای سابق دولت‌های یازدهم و دوازدهم منتشر شده است.

در حالی مقامات قوه قضائیه بازداشت پسر وزیر سابق را تایید کرده‌اند که پیگیری‌ها نشان می‌دهد وی متهم به کارچاق‌کنی و دریافت مبالغی در وزارتخانه مربوطه بوده و به همراه یکی از مشاوران وزیر سابق بازداشت شده است. مهدی آخوندی به همراه شهرام اجتهادی بازداشت شده‌اند.

بر این اساس، شهرام اجتهادی که با مهدی آخوندی و یکی دیگر از مسئولان ارشد دولتی نیز نسبت فامیلی دارد مدت‌ها به عنوان مشاور وزیر سابق و دست راست وی فعالیت می‌ کرد.

این فرد و پسر وزیر متهم هستند که با دریافت مبالغی از بعضی پیمانکاران برای آنها در وزارتخانه دستور گرفته یا کارسازی کرده‌اند.

این گزارش حاکیست فشارهای شدیدی به پیگیری ‌کنندگان این پرونده و قوه قضائیه برای آزاد کردن این دو نفر و پیگیری نشدن این پرونده وارد می‌شود.

 

ارسال شده در یکشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۵ بعد از ظهر
کد خبر: 8342328
آخرین خبر ها
گزیده خبرها