یک کشته و دو زخمی در تیراندازی افسریه  / حادثه تروریستی نبود

یک کشته و دو زخمی در تیراندازی افسریه / حادثه تروریستی نبود

اسرار امروزنزاع منجر به درگیری مسلحانه شد؛ اشرار شناسایی شدند.

برخي منابع خبري مدعي شدند لحظاتي پیش چند جوان مسلح به کلاش و قمه به بلوار خاتم الانبیا تهران ريخته و خیابان را به رگبار بستند. در این حادثه چند تیرهوایی شلیک و چند تیر که كورکورانه شلیک شده به مغازه ها و عابران پیاده در محل درگیری اصابت کرده است.

‏ در این حادثه که با تیراندازی به قهوه خانه آغاز شد یک جوان هدف گلوله قرار گرفت که از ناحیه پهلو زخمی شد، تیر بی هدف دیگری به پای یک کودک٧ساله و یک تیر به صورت عابری وسط خیابان و تیر دیگری نیز به یک عابر دیگر اصابت کرده است.

‏علاوه بر صدای حدود١٣تیرهوایی که شنیده شد، تعدادی نارنجک هم توسط اشرار در خیابان انداخته شده و آنها با قمه شیشه‌های خودروهای پارک شده را نیز شکسته اند. علت این حمله مسلحانه مشخص نیست و با حضور پلیس دو آمبولانس مجروحان این حادثه را به بیمارستان منتقل کرده اند.

‏ از ابتدای حادثه تجمع مردم به حدی زیاد بود که مانع دسترسی سریع آمبولانسها به مصدومان شد.  در این حادثه یک مرد ۳۵ که راننده اسنپ بود کشته و دو نفر از جمله یک پسر ۱۲ ساله مصدوم شدند. پیگیری‌ها حاکی از آن است که حادثه تروریستی نبوده و به دنبال یک اختلاف قبلی رخ داده است.

جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: ۴ نفر با پرشیا سفید بدون پلاک و با صورت پوشیده و برابر اظهارات شهروندان با سلاح کلاش و دو کلت و یک شمشیر مقابل قهوه خانه خیابان خاتم الانبیا اقدام به تیراندازی با کلاش کرده که دو عابر تیرخورده و یک نفر داخل پراید که فوت کرده است.

وی خاطر نشان کرد: حدود ۷ خودرو و شیشه قهوه خانه تخریب شده است که ریس کلانتری و سرکلانتر و عوامل پایگاه اطلاعات و آگاهی سریعا مراجعه و پس ازبررسی هویت دو نفر از اشرار شناسایی و علت حادثه احتمالا اختلاف با مالک قهوه خانه بوده که ابلاغ با رعایت همه جوانب در خصوص دستگیری و پلمپ قهوه خانه اقدام شود.

ارسال شده در جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۰۱ بعدازظهر
کد خبر: 4564387
آخرین خبر ها
گزیده خبرها