بازار بزرگ رشت روز پنجشنبه تعطیل است

بازار بزرگ رشت روز پنجشنبه تعطیل است

اسرار امروز. رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان از تعطیلی بازار بزرگ رشت در روز پنجشنبه و برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی خبر داد.

جلال‌الدین محمدشکریه  با تبریک و تسلیت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به پیشگاه امام زمان (عج)، رهبر معظم انقاب اسلامی و مردم ایران و آزادیخواهان  اظهار کرد: جامعه اصناف و بازاریان امنیت کشور را مرهون خون شهدا و رشادت‌های دلیرانی چون سردار دل‌ها می‌داند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس، رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان از تعطیلی بازار بزرگ رشت در روز پنجشنبه خبر داد و افزود: بنا بر درخواست بازاریان با همکاری اتاق اصناف و سازمان بسیج اصناف مرکز گیلان، بازاریان رشت و اداره نظارت بر اماکن عمومی استان گیلان مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی رأس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در مسجد گلشن بازار رشت برگزار می‌شود.

وی به حضور سردار سلیمانی در کنگره هشت هزار شهید گیلان اشاره کرد و افزود: روز پنجشنبه با حضور گسترده مردم و به‌ویژه بازاریان رشت مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در مسجد گلشن بازار رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی مظهر ایستادگی و همبستگی ملت ایران است، افزود: حمله ددمنشانه و جنایت‌کارانه آمریکا و ایادی آنان در شهادت سردار سرافراز اسلام و هم‌رزمانش روحیه مقاومت و همبستگی مردم کشورمان را مضاعف کرد.

ارسال شده در یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۶ بعدازظهر
کد خبر: 5960662
آخرین خبر ها
گزیده خبرها