حضور چینی ها در گیلان وحشت همگان را برانگیخت

حضور چینی ها در گیلان وحشت همگان را برانگیخت

اختصاصی/اسرارامروز/ریحانه خوشحال. مریم بخشی دقیقا در زمانی که تمام دنیا نگران شیوع ویروس کرونا هستند و تدابیرامنیتی شدیدی برای مبارزه با شیوع این ویروس اندیشیده اند ، در کمال ناباوری  خبر از حضور چینی ها دررشت برای مسابقات وزنه‌برداری انتخابی المپیک جام فجر داد!!

خبر عجیب وغریب مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان رعب و وحشت مردم ایران بخصوص گیلان را دوصد چندان کرده است!!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مریم بخشی دقیقا در زمانی که تمام دنیا نگران شیوع ویروس کرونا هستند و تدابیرامنیتی شدیدی برای مبارزه با شیوع این ویروس اندیشیده اند ، در کمال ناباوری  خبر از حضور چینی ها دررشت برای مسابقات وزنه‌برداری انتخابی المپیک جام فجر داد!!

وی از انجام آزمایش کامل هیئت ورزشی کشور چین خبر داد و افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور چین، حساسیت خاصی در کشورهای مختلف از جمله ایران برای عدم ورود این بیماری بوجود آمده و با توجه به حضور هیئت ورزشی کشور چین در مسابقات وزنه‌برداری فجر کاپ‌ گیلان، آزمایش‌های سفت و سختی در این خصوص انجام‌شده و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به تعداد کشورهای شرکت‌کننده در این مسابقات تصریح کرد: با توجه به اینکه ورزشکاران برای حضور در مسابقات وزنه‌برداری باید دارای آمادگی کامل باشند ۱۶ کشور از جمله ترکیه اعلام آمادگی کرده و با تیمهای داوری ۱۸ کشور در این مسابقات حضور دارند.

خانم مدیرکل؛ لطفا با جان مردم بازی نکنید. شاید نشنیده اید که خود مسئولان چینی، دوره نهفته این بیماری را دو هفته دانستنه اند واعلام کرده اند دوهفته قبل از اینکه خود فرد بداند بیمار شده می تواند ناقل بیماری باشد. پس چگونه می توانید آزمایش کامل بگیرید وقتی بیماری هنوز در مرحله نهفته است و در همین مرحله می تواند جان میلیونها انسان بی گناه را به کام مرگ بکشاند؟؟

مگر نه اینکه ورزش برای حفظ سلامتی است پس با برگزاری ورزشی که می تواند سلامتی ملتی را به خطر بیندازد ریسک نکنید.

تمام دنیا به مردم هشدار می دهند تا از حضور در مکانهای عمومی غیرضروری و قرار گرفتن در کنار افراد پرخطر بپرهیزند اما شما شرایطی را مهیا می کنید که  مردم نه تنها در مکانهای عمومی قرار بگیرند بلکه شرایط حضور افراد پرخطر را نیز در کنارشان فراهم می آورید.

سوالی که در حال حاضر ذهن مردم را درگیر کرده این است که این همه خونسردی و بی تفاوتی از کجا می آید؟ مگر نه اینکه تمام دنیا دوره ی نهفته ویروس کرونا را دو هفته اعلام کرده است؟؟ پس چگونه می شود تست سلامت از چینی ها و سایرین گرفت؟

آیا خانم مدیرکل در صورت بروز هرگونه خطا در شناسایی این بیماری، پاسخگوی تبعات خطرناک آن که جان شهروندان را به مخاطره می اندازد، خواهند بود؟

آیا بهتر نبود در این شرایط حساس مسئولین ،برگزاری این مسابقات را به وقت دیگری موکل می کردند تا مردم با خیال راحت تر و با حضور پر رنگ تر نام و یاد پهلوان نامجو را گرامی می داشتند.

مسئولیت پیامدهای احتمالی ویروس کشنده کرونا علیرغم هشدارها و اعلام وضعیت فوق العاده سازمان بهداشت جهانی با حضور چینی ها در گیلان بعهده کیست و چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

ارسال شده در شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
کد خبر: 1080977
آخرین خبر ها
گزیده خبرها