نارضایتی مردم گیلان ازبی تدبیری مسئولین
باز هم مدیران گیلان خواب ماندند

نارضایتی مردم گیلان ازبی تدبیری مسئولین

اختصاصی/اسرار امروز/ ریحانه خوشحال. هربار که برف می آید تنمان میلرزد که نکند این بار هم در سرما بمانیم یا بدون برق و آب و گاز و بسته شدن راههای شهری و مواصلاتی به دردسر بیفتیم.

پس از هشدارهای پیاپی هواشناسی مبنی بر بارش سنگین برف و جلسات متعدد مدیران مبنی بر مدیریت بحران دلمان خوش بود اینبار برف کام مردم را شیرین خواهد کرد تا برای یکبار هم که شده از برف خاطره های خوبش یادشان بماند....

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز.  هربار که برف می آید تنمان میلرزد که نکند این بار هم در سرما بمانیم یا بدون برق و آب و گاز و بسته شدن راههای شهری و مواصلاتی به دردسر بیفتیم.

پس از هشدارهای پیاپی هواشناسی مبنی بر بارش سنگین برف و جلسات متعدد مدیران مبنی بر مدیریت بحران دلمان خوش بود اینبار برف کام مردم را شیرین خواهد کرد تا برای یکبار هم که شده از برف خاطره های خوبش یادشان بماند....

اما اینبار نیز خواب غفلت برخی مدیران یا به عبارتی ناکارآمدی بعضی از مدیران کام مردم را تلخ کرد و حلاوت برف را شست و برد.

با بارش اخیر برف در گیلان متاسفانه ساعتهاست مردم از نعمت  برق و متعاقبا آب و گاز و تلفن محروم شدند.

سوالی که ذهن مردم را درگیر کرده اینست که اگر خدا کمک نمی کرد ، این برف قطع نمی شد و تا 48 ساعات دیگر ادامه پیدا می کرد چه به روزگار مردم ما می آمد؟؟

مردمی که با داشتن کودک و سالمند بیمار ساعتها در انتظار امداد مسئولین ماندند تا شاید کسی به دادشان برسد و ازاین وضعیت اسفناک نجاتشان دهد اما با هر ارگان و سازمانی که تماس گرفتند تنها جوابی که از مسئولان شنیدند این بود که ما پای کار هستیم

و از امکانات چیزی کم نداریم فقط راهها بسته است و شهرداری باید راهها را باز کند تا ما بتوانیم به مردم خدمات برسانیم!!!!

شهرداری هم اعلام می کند ما تمام راهها را باز کرده ایم و راهها مشکلی ندارد و بقیه ارگانها برای اینکه مسئولیت را گردن ما  بیندازند بهانه می گیرند که راهها بسته است و...!!!

جناب استاندار کجای کار ایستاده اید که مدیرانتان با انداختن توپ در زمین دیگری فقط خود را تبرئه می کنند واین حرفها دردی را از مردم دوا نمی کند و در نهایت  دودش به چشم این مردم می رود که باید ساعتها در سرمای خانه هایشان( بدون برق و آب وگاز) یا در سرمای جاده ها سرگردان بمانند.

البته جای شکرش باقیست که استان گیلان همچون اردبیل بیشتر روزهای سالش را برف ندارد وگرنه باید مثل همیشه بجای لذت از وجود برف حرص نبود تدبیر و مدریت کافی و امکانات لازم را می خوردند و اینکه مدیران تا کی قرار است با وعده و وعید و پاسخهایی همچون غافلگیر شده ایم دلایل غیر منطقی خود را به معرض نمایش بگذارند.

جناب استاندار چگونه ستاد بحران تشکیل داده اید که پس از یک هفته هشدارهای هواشناسی هنوز مدیران تدبیر لازم و پیش بینی عمق فاجعه را نداشتند اگر امکانات کم و محدود است پس چرا تدبیری برای این معضل نیندیشیدید وقبل از اینکه بحران ایجاد شود درخواست کمک ندادید، که بعد از سالها هنوز گیلان با این مشکلات مواجه نباشد؟ اگر امکانات کافیست  پس چرا بحران ایجاد شد؟ آنهم برای برفی که از قبل پیش بینی شده بود ؟؟و چرا اکنون درخواست کمک دادید ، آنهم بعد از اتفاق افتادن فاجعه؟؟ چرا از قبل هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارش برف را جدی نگرفتید ؟؟ مدیران وقت سال 83 در برابر کوتاهی هایشان گفتند که غافلگیر شدیم و خبر نداشتیم برف به این شکل سنگین خواهد بود ولی شما که خبر داشتید و الحمدالله غافلگیر هم که نشدید و مدام اعلام کردید که همه چیز تحت کنترل است، شما چگونه پاسخ این مردم را خواهید داد؟

تا کی مردم گیلان باید بهای کم کاریهای برخی از مدیران را بدهند؟ تا کی مردم گیلان باید به آتش ناکارآمدی برخی مسئولان بسوزند

لطفا اگر نمیتوانید به داد این مردم برسید و در شرایطهای سخت و بحرانی مدیریت و تدبیر لازم را بخرج دهید اینقدر به مردم وعده و وعید ندهید .بگذارید برای یکبار هم که شده مردم از برف حلاوت و شیرینیش را به خاطر بسپارند نه ناکارآمدی برخی مدیران را...

امیدواریم روزی شاهد این باشیم که مدیران بجای ناراحتی و پاسخ دادن به رسانه ها و گله مندی از آنها بتوانند پاسخ های قانع کننده در خور شان به مردم بدهند .

 

 

 

ارسال شده در چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۵ قبل از ظهر
کد خبر: 4419317
آخرین خبر ها
گزیده خبرها