شهردار رشت، الفبای مدیریت شهری را بلد نیست
رضا عاشری:

شهردار رشت، الفبای مدیریت شهری را بلد نیست

اسرار امروزنمی‌توان از مسئولان غیربومی انتظاری داشت/ منزل شهردار و استاندار پاکسازی می شود اما مردم گرفتارند/ برق مناطقی از شهر که مسئولان در آن ساکن هستند به سرعت وصل می‌شود ؟!/ فرماندار شهرستانی با جعمیت ۶۵ هزار نفر می خواهد گیلان با جمعیت حدود ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر را مدیریت کند؟

فعال مدنی گیلان به وضعیت نابسمان استان به‌ ویژه شهرستان رشت در بارش برف اخیر اشاره کرد و گفت: نمی‌توان انتظاری از شهردار و استاندار غیر بومی که سابقه مدیریتی استان و کلانشهر رشت را ندارند، داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از حرف تازه، رضا عاشری با اشاره به بارش برف اخیر در گیلان و وضعیت نابسمان مردم به ‌ویژه شهرستان رشت اظهار کرد: منزل شهردار و استاندار و همچنین محوطه استانداری و ستاد بحران استان به سرعت از برف پاکسازی می‌شود اما مردم عادی در جاده‌ها گرفتار برف هستند و تجهیزاتی برای کمک‌رسانی به آنها وجود ندارد.

وی به قطع برق مناطق مختلف شهرستان رشت و همچنین حاشیه شهر رشت مانند مسکن مهر اشاره کرد و افزود: برق مناطقی از شهر که مسئولان در آن ساکن هستند به سرعت وصل می‌شود و شاهد تبعیض در آسیب‌های ناشی از برف بین مسئولان و مردم هستیم.

شهردار سابق منطقه ۵ شهر رشت با بیان اینکه مردم نسبت به مدیریت شهری بارش برف ناراضی هستند، تصریح کرد: شهردار کنونی رشت، الفبای مدیریت شهری را بلد نیست.

عاشری به مدیریت استاندار گیلان در بارش برف اخیر اشاره کرد و گفت: استاندار غیر بومی قبل از اینکه وارد این استان شود فرماندار شهرستان لارستان در استان بوشهر با جعمیت ۶۵ هزار نفر بود و اکنون گیلانی که دارای ۶ اقلیم مختلف با جمعیت حدود ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر است، را می‌خواهد مدیریت کند.

وی با تاکید براینکه مسئولان ناکارآمد ناتوان از مدیریت گیلان هستند، بیان کرد: رزومه مسئولان گیلان نشان می‌دهد همه با هم در مجموع مدیران ضعیفی هستند

ارسال شده در پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۸ بعدازظهر
کد خبر: 1496288
آخرین خبر ها
گزیده خبرها