آقای رییس جمهور؛ کرونا برای تفریح به ایران نیامده است!

آقای رییس جمهور؛ کرونا برای تفریح به ایران نیامده است!

اختصاصی/ حسن سامری/ اسرار امروزآقای رییس جمهور؛ چگونه در چنین شرایطی که خیلی از استانهای کشور از کیت تشخیص محروم هستند و آمار فوت و جان باختگان بر اثر علائمی شبیه سرماخوردگی و آنفلوآنزا زیاد است ، وضعیت بهداشتی کشور را عادی می بینید؟

مردم کشور از سخنان عجیب رییس جمهور در ششم اسفند نگران هستند و نسبت به سخنان کرونایی رییس جمهور نقدهای زیادی دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مردم می گویند شاید این تصور برای رییس جمهور محترم ایجاد شده که به دلیل کمبود ماسک، الکل، مواد ضدعفونی کننده، کرونا ویروس با این کشور قهر کرده و ایران را ترک می کند!! یا شاید هم ایشان با کرونا ویروس همانند یک مهمان ناخوانده بدون ویزا اتمام حجت کرده تا شنبه کشور را ترک کند! شاید ایشان کلید حل این مشکل را مثل مشکلات اقتصادی مردم ، پیدا کردند؟!

آقای رییس جمهور، کرونا برای تفریح به ایران نیامده است که با پایان مرخصی، روز جمعه این کشور را ترک کند تا شنبه همه چیز به روال عادی برگردد. اگر روز جمعه همانند افزایش قیمت ناگهانی بنزین، بی اطلاعی خود را از عمق بحران اعلام کنید، تکلیف مردم چیست؟

آقای رییس جمهور؛ چگونه در چنین شرایطی که خیلی از استانهای کشور از کیت تشخیص محروم هستند و آمار فوت و جان باختگان بر اثر علائمی شبیه سرماخوردگی و آنفلوآنزا زیاد است ، وضعیت بهداشتی کشور را عادی می بینید؟

آقای رییس جمهور، آیا همانطور که بسته بهداشتی در اختیار نمایندگان مجلس گذاشتید در اختیار همگان و با شرایط یکسان قرار دادید که برای همگان اعتماد و اطمینان از آمادگی مسئولان در مواجهه با کرونا ویروس ایجاد شود؟

آیا اعضای کابینه  و نزدیکان شما، مثل بقیه مردم در داروخانه برای تهیه ماسک، ژل ضد عفونی کننده و الکل سرگردان هستند؟

وقتی مردم این کشور می بینند از مرجع تقلید، معاون وزیر، نماینده مجلس، شهردار، عضو شورای شهر و ... به کرونا ویروس آلوده شدند به چه استنادی معتقد هستید شرایط کشور از شنبه باید عادی شود؟ باور بفرمایید کرونا دشمن خیالی و سیاسی کار نیست و اصولگرا و اصلاح طلب نمی شناسد و عادلانه با مبتلایان برخورد می کند.

اقتدار شما قرنطینه اماکن عمومی و کانونهای آلودگی مثل قم و گیلان بود که آن هم پیش کش، حداقل توزیع لوازم بهداشتی مورد نیاز مثل مواد ضدعفونی کننده، الکل، ماسک استاندارد و ... را به انداز کافی و رایگان در اختیار کادر درمانی بیمارستانها و مراکز بهداشتی و مردم قرار دهید.

مردم عزیز کشورمان نمی توانند عزیزانشان را قربانی نمایش تسلط بر کرونا کنند در صورتیکه هنوز در برخی استانهای کشور شاهد داغدار شدن خیلی از عزیزانمان هستیم. حتی در برخی بخشها و شهرستانها برای تدفین فوتی ها لباس مخصوص، ماسک و مواد ضدعفونی کننده وجود ندارد؟!

آقای رییس جمهور؛ وقتی مردم کشور در چنین شرایطی می شنوند که وضعیت عادی است به نظر می رسد باید بیشتر نگران باشند. چون هر بار شنیدند وضعیت عادی شده، اوضاع به مراتب بدتری را تجربه کردند.

آقای رییس جمهور؛ مردم از شما انتظار دارند بجای عادی جلوه دادن موضوع، راهکار مناسبی برای توزیع لوازم بهداشتی مناسب و مقابله با ویروس کرونا پیدا کنید همانگونه که به مردم چین ماسک رایگان دادید.

ارسال شده در پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
کد خبر: 5909735
آخرین خبر ها
گزیده خبرها