به کانون ویروس مهاجم و وحشی کرونا سفر نکنید/ نمی توانیم از شما مراقبت کنیم
نماینده مجلس آستانه اشرفیه خطاب به مردم:

به کانون ویروس مهاجم و وحشی کرونا سفر نکنید/ نمی توانیم از شما مراقبت کنیم

اسرار امروزبه آنهایی که قصد سفر به گیلان را دارند می‌گویم برای در امان ماندن خودشان و مردم از این سفر پرهیز کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از ایسنا، عضو مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: استان گیلان به  کانون ابتلاء به کرونا ویروس تبدیل شد و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و حضور نماینده ویژه وزیر بهداشت ، تنها توانستیم حداقل‌ها را فراهم کنیم

محمدحسین قربانی با گلایه از عدم همکاری مردم در این استان، گفت: متاسفانه همکاری مردم در گیلان کم است و هنوز نتوانستیم مردم را قانع کنیم که در خانه مانده و بیرون نیایند. این شرایط در کنار وضعیت مرطوب منطقه و ماندگاری ویروس، گیلان رابه کانون کرونا در کشور تبدیل نومئده است.

وی با تاکید بر اینکه برای کنترل ویروس وحشی و مهاجم کرونا به همکاری همه آحاد مردم احتیاج داریم، خاطرنشان کرد: مردم باید از خانه‌ها بیرون نیایند.

این نماینده مجلس یادآور شد: در این بین مسافرت مردم به استان گیلان مزید بر علت شده است و با صدای بلند زنگ خطر را برای همه ایرانیان به صدا درآورده و به آنهایی که قصد سفر به گیلان را دارند می‌گویم برای در امان ماندن خودشان و مردم از سفر پرهیز کنند.

وی با تاکید مجدد براینکه ماندن در خانه‌ها بهترین راه برای مقابله با کرونا است، افزود: از خانواده‌ها می‌خواهم که به گیلان سفر نکنید چون استان گیلان امکانات صیانتی و بیمارستانی و تجهیزات کافی ندارد و ما نمی‌توانیم از شما مراقبت کنیم پس اگر به هر دلیلی در ایام تعطیلات قصد سفر به گیلان را دارید آن را لغو کنید.

قربانی درباره‌ی اقدامات لازم برای جلوگیری از ورود مسافران به استان گیلان گفت: وزارت راه و شهرسازی، سازمان هلال‌احمر و استانداری محدودیت‌هایی را در ورودی‌های استان گیلان لحاظ کرده‌اند اما فرهنگ مردم ما با چین متفاوت است و نمی‌توان با قوه قهریه با آنها برای سفر نکردن برخورد کرد. مهم آن است که مردم همکاری کنند تا این ویروس را شکست دهیم.

ارسال شده در چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۴ بعد از ظهر
کد خبر: 8224364
آخرین خبر ها
گزیده خبرها