نانوایان سهل انگار ، زیر ذره بین/ با گرانفروشان و محتکرین برخورد شود
فرماندار شهرستان رشت دست بکار شد؛

نانوایان سهل انگار ، زیر ذره بین/ با گرانفروشان و محتکرین برخورد شود

اسرار امروزسود جویان در تیررس قانون و دستگاههای نظارتی هستند/ محتکرین با برخورد قاطعانه و بی رحمانه دستگاه قضائی و دستگاه های متولی مواجه خواهند شد

فرماندار رشت با تقدیر از نانوایانی که همواره خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار می دهند و نکات بهداشتی را با دقت رعایت می کنند، بر لزوم برخورد جدی با نانوایی هایی که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند، تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اینکه یکی از اماکنی که باید نکات بهداشتی را مورد توجه جدی قرار دهند، واحدهای نانوایی هستند، اظهار کرد: متأسفانه سهل‌انگاری برخی از نانواییها می‌تواند عاملی برای شیوع این بیماری باشد.

میرشمس مومنی زاده با تاکید بر مصوبه ستاد مقابله با کرونا در مرکز استان گفت: نانوایان علاوه بر توجه جدی  به موارد بهداشتی ،  فردی مستقل به عنوان متصدی صندوق داشته باشند و بی توجهی به این مصوبه پیگرد قانونی دارد.

وی در ادامه از نانوایان خدوم و زحمتکش که همواره برای سلامت عمومی جامعه ارزش قائل می شوند و جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بیش از پیش نکات بهداشتی را مد نظر قرار می دهند قدردانی نمود.

مومنی زاده با بیان اینکه گزارش های زیادی در خصوص افزایش قیمت ارزاق عمومی از جمله میوه و تره بار وجود دارد، افزود: متاسفانه عده ای سودجو با سوء استفاده از مشکلات شیوع بیماری کرونا با زیرپا گذاشتن همه ارزشهای اخلاقی و دینی به دنبال منفعت شخصی خود هستند.

وی با تاکید بر لزوم برخورد قاطع دستگاه های متولی با گرانفروشان و محتکرین، اظهار داشت: در همین راستا از ادارات تعزیرات، صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف خواسته شده است با تشکیل تیم های بازرسی ضمن رصد و پایش دقیق بازار، زمینه برخورد بدون ملاحظه و قاطعانه با متخلفین را فراهم آورند.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به احتکار برخی اقلام بهداشتی از سوی محتکرین، خاطرنشان ساخت: با همکاری مردم و دستگاه های اطلاعاتی، افرادی که سلامت عمومی جامعه را بازیچه منافع شخصی خود قرار داده و اصناف شریف را که همواره درهمه عرصه ها در کنار مردم بوده اند زیرسوال میبرند، نمی توانند از تیررس قانون و دستگاه های نظارتی به دور بمانند و مطمئناً پس از شناسایی با برخورد قاطعانه و بی رحمانه دستگاه قضائی و دستگاه های متولی مواجه خواهند شد.

ارسال شده در چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۳ بعدازظهر
کد خبر: 0739658
آخرین خبر ها
گزیده خبرها