بدترین تصمیم مدیران جهاد کشاورزی گیلان در روزهای کرونایی!

بدترین تصمیم مدیران جهاد کشاورزی گیلان در روزهای کرونایی!

اسرار امروزاقدام جهاد کشاورزی در صورت وقوع با توجه به شیوع گسترده کرونا در بین مردم و روستاییان، خطرات بالقوه فراوانی را به همراه خواهد داشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از خزر، مدیر خدمات حمایتی جهاد کشاورزی استان گیلان در گفت و گویی با اشاره به توزیع ۲۰ هزار تن کود شیمیایی در میان شالی‌کاران گیلانی گفت: روند توزیع کودهای شیمیایی در استان گیلان ادامه دارد!  صالح محمدی همچنین گفته است که تلاش می شود تا پایان فصل زراعی، میزان کودهای شیمیایی توزیع ‌شده در بین شالیکاران را به ۵۰ هزار تن برسد و این امر قطعاً محقق می‌شود!

اگرچه به نظر می رسد محمدی، توزیع کودها و رساندن کودهای توزیع شده به 50 هزار تن را افتخاری برای جهاد کشاورزی گیلان می داند اما توزیع این کودها در این روزها ممکن است با ازدحام روستاییان در مقابل دفاتر توزیع و کارگزاران جهاد کشاورزی گیلان روبرو شود. اقدامی که در صورت وقوع با توجه به شیوع گسترده کرونا در بین مردم و روستاییان، خطرات بالقوه فراوانی را به همراه خواهد داشت.  به نظر می رسد جهاد کشاورزی گیلان بدترین برهه زمانی را برای توزیع کودهای شیمیایی انتخاب کرده است.

ارسال شده در جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۳ بعد از ظهر
کد خبر: 8678699
آخرین خبر ها
گزیده خبرها