۱۰۰گیگ اینترنت کرونایی رایگان از فردا

۱۰۰گیگ اینترنت کرونایی رایگان از فردا

اسرار امروزرییس سازمان تنظیم مقررات درباره اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان ثابت گفت: این حجم متعلق به اینترنت ثابت است و از فردا برای تمام کاربران فعال می‌شود.

رییس سازمان تنظیم مقررات درباره اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان ثابت گفت: این حجم متعلق به اینترنت ثابت است و از فردا برای تمام کاربران فعال می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از ایرنا، رییس سازمان تنظیم مقررات از اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان ثابت خبر داد و گفت: این حجم متعلق به اینترنت ثابت است و از فردا برای تمام کاربران فعال می‌شود.

حسین فلاح جوشقانی افزود: از آن جایی که به دلیل شیوع کرونا از مردم خواسته شده در خانه‌های‌شان بمانند، تقاضای زیادی از سوی کاربران اینترنت به وزارت ارتباطات رسید تا برای انجام امور دورکاری، سرگرمی و کنترل وضعیت در این شرایط ظرفیت رایگانی به آن‌ها اختصاص پیدا کند.

وی افزود: ظرفیت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان فقط تا پایان اسفند ماه سالجاری قابل استفاده خواهد بود.

فلاح اضافه کرد: اکنون این امکان برای  کاربران اینترنت موبایل امکان پذیر نیست.

رییس رگولاتوری ادامه داد: بحث اصلی این روزها مربوط به داخل خانه ماندن مردم است و چون در این شرایط بیشتر از اینترنت ثابت استفاده می شود، سعی کردیم ظرفیت اینترنت رایگان را از این طریق برای شان فعال کنیم.

فلاح در خصوص گلایه مردم نسبت به کیفیت نامناسب اینترنت ثابت گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت ظرفیت پهنای باند را طی این دو هفته ۳۰۰ گیگابایت بر ثانیه افزایش داده است ضمن این که محدودیت‌هایی که در حوزه انتقال وجود داشت را برطرف کردیم.

اما باید این نکته را در نظر داشت که مردم بیش از هر زمان دیگری در حال استفاده از اینترنت هستند و با فعال شدن بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان قطعا فعالیت کاربران بیشتر می شود. شرکت زیرساخت، شرکت مخابرات و شرکت‌های ارایه دهنده خدمات تلفن ثابت تمام تلاش خودر ا به کار می گیرند که مشکل کیفیت برطرف شود.

وی خاطرنشان کرد: اکنون تمام اپراتورها برای خدمت رسانی بیشتر در حال آماده باش هستند و هر روز ظرفیت خود را بالاتر می برند تا کاربران مشکلی نداشته باشند.

ارسال شده در شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
کد خبر: 3540182
آخرین خبر ها
گزیده خبرها