آمار مبتلایان «کووید-۱۹» به ۱۲ هزار و ۷۲۹ تن افزایش پیدا کرد/ تداوم رکوردشکنی مرگ

آمار مبتلایان «کووید-۱۹» به ۱۲ هزار و ۷۲۹ تن افزایش پیدا کرد/ تداوم رکوردشکنی مرگ

اسرار امروز. تاکنون 611 تن جان باختند/ 1365 مورد جدید کشف شد/ روند مرگ مبتلایان هنوز صعودی است/ طی روز‌های اخیر مدام رکورد مرگ کووید ۱۹ در کشورمان می‌شکند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان گفت: با بررسی‌های انجام شده از میان افراد مشکوک تا کنون ابتلای تعدادی از افراد از نظر ابتلا به ویروس کووید-۱۹ بر اساس شواهد آزمایشگاهی، قطعی گزارش شده و بر اساس آخرین نتایج آزمایش‌ها ابتلای ۱۳۶۵ مورد جدید از ظهر گذشته تا امروز قطعی شده است.

وی افزود: از این مبتلایان جدید، ۳۴۷ تن در استان تهران، ۳۲ تن در استان قم، ۱۱۳ تن در استان گیلان، ۱۵۵ تن در استان اصفهان، ۱۳۴ تن در استان البرز، ۱۷ تن در استان مازندران، ۱۱۵ تن در استان مرکزی، ۴۷ تن در استان قزوین، ۴۷ تن در استان سمنان، ۳۰ تن در استان خراسان رضوی، ۱۱ تن در استان فارس، ۲ تن در استان لرستان، ۵۹ تن در استان آذربایجان شرقی، ۴۸ تن در استان خوزستان، ۷۳ تن در استان یزد، ۳۱ تن در استان زنجان، ۵ تن در استان کردستان، ۳۳ تن در استان اردبیل، ۸ تن در استان کرمانشاه، ۷ تن در استان همدان، ۲ تن در استان سیستان و بلوچستان، ۴ تن در استان خراسان جنوبی، یک تن در استان خراسان شمالی، ۶ تن در استان ایلام، ۳۱ تن در استان آذربایجان غربی و ۷ تن در استان بوشهر شناسایی شده‌اند.

ارسال شده در شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۹ بعد از ظهر
کد خبر: 9791454
آخرین خبر ها
گزیده خبرها