کمکهای صندوق بازنشستگی فولاد برای مقابله با کرونا به استان گیلان ارسال شد

کمکهای صندوق بازنشستگی فولاد برای مقابله با کرونا به استان گیلان ارسال شد

اسرار امروزدر پی شیوع ویروس کرونا در استان گیلان و نیاز مبرم مردم و بیمارستان های استان به اقلام بهداشتی و درمانی، صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های تابعه کمک های خود را به این استان  ارسال نمود تا با عمل به مسئولیت اجتماعی بتواند به سهم خود، گامی در جهت مراقبت و حفظ سلامت جسمی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان گیلان بر دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، کمکهای صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های تابعه پیرو تاکید دکتر رضا مسرور مدیرعامل این صندوق، به استان گیلان ارسال شد. در پی شیوع ویروس کرونا در استان گیلان و نیاز مبرم مردم و بیمارستان های استان به اقلام بهداشتی و درمانی، صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های تابعه کمک های خود را به این استان  ارسال نمود تا با عمل به مسئولیت اجتماعی بتواند به سهم خود، گامی در جهت مراقبت و حفظ سلامت جسمی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان گیلان بر دارد.

 

اقلام اهدا شده شامل ماسک ساده، فیلتر دار و N95، مواد ضد عفونی کننده، دستکش لاتکس، گان بدن و گان پا می باشد.

 

گفتنی است صندوق بازنشستگی فولاد عمل به مسئولیت های اجتماعی را از رسالت های خود دانسته و در حوادث غیر مترقبه اخیر نظیر سیل و زلزله نیز کمک های ستاد صندوق و شرکت های تابعه را برای کمک به مردم مناطق آسیب دیده ارسال نموده است.

 

در پی شیوع ویروس کرونا درمناطق مختلف به ویژه در استان گیلان نیز مدیرعامل صندوق فولاد به صورت مستمر در تماس های تلفنی با مسئولان مختلف استان، وضعیت درمان بیماران کرونایی و آخرین اقدامات پیشگیرانه را پیگیری نمود که در پی اعلام نیاز مسئولان استان به کمک های بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده، صندوق فولاد و شرکت های تابعه  کمک هایی به استان گیلان به عنوان استانی که بیشترین نیاز را به اقلام بهداشتی داشته ارسال نمود.

ارسال شده در یکشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۷ بعد از ظهر
کد خبر: 1533758
آخرین خبر ها
گزیده خبرها