جوان انزلچی با داروی روحانی مدعی طب اسلامی فوت کرد؟!

جوان انزلچی با داروی روحانی مدعی طب اسلامی فوت کرد؟!

اسرار امروزتبلیغات اسلامی گیلان در واکنش به اتفاق بیمارستان انزلی اغلام کرد: روحانی بیمارستان انزلی به هیچ عنوان از نیروهای اعزامی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان به بیمارستان‌ها برای کمک به کادر درمان و پرستاران نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از خزر، مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به حوادث بیمارستان انزلی، اظهار کرد: فرد روحانی که به بیمارستان انزلی مراجعه کرده ، از شاگردان «عباس تبریزیان» مدعی طب اسلامی است.

حجت الاسلام سعید مهدوی با بیان اینکه این فرد اصلیتی لنگرودی دارد اما ساکن استان گیلان نیست، افزود: این فرد به هیچ عنوان از نیروهای اعزامی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان به بیمارستان‌ها برای کمک به کادر درمان و پرستاران نیست.

وی با اشاره به اینکه وی خودسرانه و با توجه به آشنایی که در بیمارستان انزلی داشته وارد این مرکز شده است، گفت: وی بعد از تهیه فیلم و در کمتر از یک ساعت این مکان را ترک کرده است.

گفتنی است؛ روحانی مدعی طب اسلامی با ورود به بیمارستان انزلی بر بالین برخی از بیماران حاضر شده و ماده‌ای را به عنوان دارو داده که در این میان «مهرداد شریفی» جوان انزلچی بستری در این بیمارستان فوت کرده است.

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸ بعد از ظهر
کد خبر: 7643202
آخرین خبر ها
گزیده خبرها