مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان: کسب 4 مقام و رتبه برتر مرهون تلاش شبانه روزی همکاران است

مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان: کسب 4 مقام و رتبه برتر مرهون تلاش شبانه روزی همکاران است

در جلسه بررسی تحلیلی و آسیب شناسی ارزیابی های انجام شده در سال 94 ، نقاط قابل بهبود شرکت مورد بررسی مجدد قرار گرفت. با حضور عظیم بلبل آبادي مدير عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان، معاونین و کارکنان شرکت، جلسه بررسی تحلیلی و آسیب شناسی ارزیابی های انجام شده در سال 94 در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.

کسب 4 مقام و رتبه برتر

در این جلسه مدير عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان با اشاره به کسب 4 موفقیت بزرگ توسط برق گیلان بیان داشت: کسب مقام دوم در جشنواره مستندسازی الگوهای برتر در استانداری گیلان، کسب مقام سوم و سطح عالی در ارزیابی عملکرد طرح شهید رجایی، قرار گرفتن در سطح یک همایش مدیران ارشد وزارت نیرو و کسب رتبه اول در کاهش پیک بار و مدیریت مصرف برق کشور، مرهون تلاشها و عملکرد شبانه روزی کلیه همکاران است که نقش بسزایی در کسب این موفقیتها داشته اند. و این از معدود دفعاتی است که توانستیم در یک بازه زمانی کوتاه مدت شاهد چند موفقیت بزرگ باشیم و این در حقیقت خلق نوعی شگفتی است. کسب این موفقیتها، بار مسئولیت همکاران را بیشتر می کند و این جلسات بررسی تحلیلی و آسیب شناسی ارزیابی های انجام شده، فرصتی طلایی است تا نقاط قابل بهبود را تحلیل کنیم و با سعی و تلاش بتوانیم ضمن حفظ جایگاه برتر خود در ارزیابی ها ، آن را ارتقا بدهیم.

توجه ویژه به مبحث تلفات

مهندس بلبل آبادي ضمن اشاره به مبحث تلفات، بیان داشت: تنها آیتمی که در ارزیابی ها باید توجه ویژه به آن داشت، مبحث تلفات انرژی است که ضمن در اولویت قرار دادن آن، باید آن را به نقطه شفاف و مطلوبی برسانیم. ایشان در خاتمه با قدردانی از همراهی، همدلی و توجه ویژه کارکنان، کسب موفقیتها را حاصل تلاش یکایک همکاران عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که بتوانیم ضمن حفظ این جایگاه برتر ، با کار و کوشش بتوانیم آن را به رتبه های بالاتر ارتقا بدهیم.

کسب رتبه در 3 ارزیابی

در این جلسه مزین مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری شرکت با اشاره به کسب 3 رتبه برتر از بابت عملکرد سال 94، بیان داشت: در جشنواره مستندسازی الگوهای برتر در استانداری گیلان موفق شدیم به مقام دوم دست پیدا کنیم. با تلاشها و مساعدتهای انجام شده در ارزیابی عملکرد طرح شهید رجایی با کسب 62/1832 امتیاز در بین 49 دستگاه اجرایی استان گیلان نیز توانستیم مقام سوم و سطح عالی را کسب کنیم. همچنین با کسب 9/974 امتیاز از 1000 امتیاز در شاخص های 52 گانه همایش مدیران ارشد وزارت نیرو موفق شدیم در سطح یک قرار بگیریم. وی افزود: کسب این موفقیتها با یاری خداوند و همت و خواست جمعی همه همکاران به بار نشست. با کسب این موفقیتها برگ زرین دیگری بر مجموعه افتخارات شرکت برق منطقه ای گیلان افزوده شد و امیدوارم این توفیقات همچنان مستمر و ادامه دار باشد.چرا که حفظ این موفقیتها به مراتب سخت تر و دشوارتر از کسب آن است.

ارزیابی ها، رقابتی هوشمندانه است

مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری با اشاره به اینکه ارزیابی ها، رقابتی هوشمندانه است، افزود: ارزیابی ها، رقابتی هوشمندانه ، طاقت فرسا، پیچیده و دشوار است و کسانی نتیجه خواهند گرفت که همواره تلاش بکنند و حداکثر آمادگی را در شرکت و سازمان خودشان ایجاد نمایند.

منافع و مزایای ارزیابی ها

مزین با اشاره به منافع و مزایای حاصله از ارزیابی ها بیان داشت: شناساندن و گزارش دهی مطلوب فعالیتهای انجام شده در شرکت و نیز تبیین زحمات کلیه کارکنان، ایجاد یک وجهه مثبت اجتماعی(برند اجتماعی) برای شرکت،ایجاد برند سازمانی برای شرکت در سطح وزارت نیرو، توانیر، استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، اطمینان نسبی از حرکت شرکت به عنوان مسافر مسیر تعالی، تاثیرات بسیار مثبت این موفقیتها بر نتایج سایر ممیزی ها و ارزیابی های شرکت، ایجاد انگیزه برای بهبود عملکرد واحدهای مختلف شرکت و ایجاد همدلی در بین معاونین،مدیران و کارکنان شرکت در تحقق فعل خواستن از جمله مهمترین منافع و مزایای حاصله از ارزیابی ها می باشند.

ارزیابی های آینده

مزین در خصوص ارزیابی های پیش رو بیان داشت: در حال حاضر شاخص های جدیدی اعلام نشده و کلیه واحدهای شرکت فعلا می بایست بر اساس همان شاخص های سال 94 اقدام به تهیه مستندات نمایند و به محض تغییرات در شاخصها ، آنها را به اطلاع همکاران خواهیم رساند. فعلا فقط برشهای استانی اصلاح نظام اداری ابلاغ شده و در برخی از شاخصها ، هدفهایی را برای سال 95 و 96 اعلام کرده اند که همکاران باید آنها را برای عملکرد سال 95 مد نظر قرار بدهند.

لازم به ذکر است که در ادامه مهندس رحمانی کارشناس دفتر استراتژیک و بهره وری با ارائه پاورپوینت، مطالبی را بطور مفصل در خصوص تحلیل و آسیب شناسی نتیجه ارزیابی عملکرد و ارزیابی همایش مدیران ارشد در سال 94-95برای همکاران بیان کردند.

ارسال شده در یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳ قبل‌ازظهر
کد خبر: 216
آخرین خبر ها
گزیده خبرها