دخانیات گیلان گام عملی در سال جهش تولید بر می دارد

دخانیات گیلان گام عملی در سال جهش تولید بر می دارد

اسرار امروزمجتمع دخانیات گیلان هیچ برنامه ای برای جذب بازنشستگان ندارد/ دعوت  تعدادی از بازنشستگان بصورت کوتاه مدت جهت انتقال تجارب و دانش فنی به پرسنل در حال جذب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع دخانیات گیلان، این مجموعه هیچگونه برنامه ای جهت جذب نیروی های بازنشسته در سیاستها و برنامه های کلان خود نداشته و ندارد.

این شرکت علیرغم کلیه مشکلات در فرایند تامین مواد اولیه و تولید محصولات بواسطه ی تحریم های ظالمانه، محدودیت های تخصیص ارز، ترخیص مواد از گمرکات و مباحث مربوط به شیوع ویروس منحوس کرونا، مصمم است با حمایت نهاد های بالا دستی نسبت به جهش تولید اقدام نموده و در این راستا با جذب نیروهای بومی جوان بعد از طی نمودن مراحل قانونی ، گام بلندی در مسیر اشتغال زایی در استان بردارد.

بدین منظور در سالی که با نام جهش تولید نامگذاری شده است و‌ در راستای حمایت از کار و اشتغال کارگر ایرانی با حمایت و مجوز دکتر مسرور مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد نسب به جذب نیرو برای تقویت بخش های تولیدی و فروش اقدام خواهد شد.

گفتنی است مجتمع دخانیات گیلان باتوجه به بازنشستگی بیش از ۸۰۰ نفر از پرسنل در عرض ۶ سال اخیر و عدم جذب بموقع نیروی کار جایگزین در سنوات و ادوار گذشته با هماهنگی استاندار محترم و مدیر کل محترم سازمان تامین اجتماعی استان گیلان و ستاد مرکزی شرکت دخانیات ایران نسبت به دعوت از تعدادی از بازنشستگان بصورت کوتاه مدت با عنوان استادکار و تنها جهت انتقال تجارب و دانش فنی به پرسنل در حال جذب اقدام نموده است.

ارسال شده در شنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۵۷ بعد از ظهر
کد خبر: 3000249
آخرین خبر ها
گزیده خبرها