همسرم از قیمت‌ها به بنده غُر می‌زند/ شرمنده مردم هستیم
محمدباقر نوبخت:

همسرم از قیمت‌ها به بنده غُر می‌زند/ شرمنده مردم هستیم

اسرار امروزرئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هنوز به طرح گشایش اقتصادی مد نظر رئیس‌جمهور ورود نکرده‌ایم. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفتگویی در شبکه خبر گفت: نمی‌توانیم سختی‌ها را به طور واضح بیان کنیم، اما در تلاشیم که شرمنده مردم نشویم. همکاران دولتی دوران سخت و غیر رفاه کشور را تجربه کرده اند. شرمنده مردم هستیم که آنطور که باید طبق برنامه پیش نرفتیم.

نوبخت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قیمت چند قلم از اقلام اساسی را می‌دانید، گفت: خرید‌ها در منزل توسط همسرم انجام می‌شود و فعلا حضور ذهنی راجع قیمت‌ها ندارم، همسرم از قیمت‌ها به بنده غُر می‌زند.

نوبخت بیان کرد: طرحی که تحت عنوان طرح گشایش اقتصادی از آن نام برده می‌شود را هنوز به طور رسانه‌ای و دقیق مطرح نکرده ایم و از نمایندگان مجلس هم خواسته ایم که فعلا راجع مباحث مطرح شده در جلسات مصاحبه و اظهار نظری نداشته باشند که اذهان عمومی دچار سردرگمی شوند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در بحث تجارت و فروش نفت می‌توانستیم موفق‌تر باشیم. در جلسه سران قوا مواردی مطرح و برای تایید رهبری به ایشان مراجعه شد و منتظر تایید ایشان هستیم البته رهبری هم در بیاناتی فرمودند اگر سه قوه موافق باشند می‌توانند اجرا کنند.

ارسال شده در یکشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۲ بعد از ظهر
کد خبر: 8948325
آخرین خبر ها
گزیده خبرها