جهش تولید  در شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران عملی شد

جهش تولید در شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران عملی شد

اسرار امروزپرسنل شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران(چوکا)توانستند در مرداد ماه سال 1399 با تولید بیش از 3600 تن کاغذ مورد نیاز بازار، روند رو به رشدی جهت رسیدن به روزهای اوج و سودآوری مستمر را تجربه کنند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مجتمع چوکا با حمایت شستا و با پیگیری ها و تلاش تیم مدیریتی و پرسنل ، پس از یک سال رکورد میزان تولید این شرکت شکسته شد.

بنابر این گزارش پرسنل شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران(چوکا)  توانستند در مرداد ماه سال 1399 با تولید بیش از 3600 تن کاغذ مورد نیاز بازار، روند رو به رشدی جهت رسیدن به روزهای اوج و سودآوری مستمر را تجربه کنند.

 گفتنی است شرکت چوکا از ابتدای اسفند ماه سال گذشته بدلیل شیوع ویروس کرونا با مشکلات متعددی از جمله منع تردد وسایط نقلیه و عدم تامین به موقع مواد اولیه( آخال) مواجه بوده و تولید بیش از 3600 تن کاغذ در این شرکت با ماشین آلات موجود و قبل از بازسازی ادوات تولیدی خود محقق و ثبت نموده است.

این در حالیست که علیرغم رکود و مشکلات پیش آمده برای اکثر بنگاه های اقتصادی کشور، اخیراً با دستور مهندس زمانی فرد(مدیرعامل شرکت چوکا) بسته معیشتی 11میلیون ریالی در اختیار پرسنل شرکت قرار گرفته و پرداخت حقوق ماه های اخیر برخلاف 20 سال گذشته، قبل از پایان ماه انجام گردیده که بیانگر موفقیت و بازگشت آن به جایگاه اصلی خود در منطقه و کشور می باشد.

 بر این اساس پر واضح است که با حمایت های مسئولین شهرستان و همدلی پرسنل شرکت می توان ضمن حفظ روند رو به رشد فعلی موجبات اعتلا و شکوفایی شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران(چوکا) را در آینده ای نزدیک فراهم کرد.

ارسال شده در دوشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
کد خبر: 0521393
آخرین خبر ها
گزیده خبرها