با ذره بین به دنبال آنتن تلفن همراه هستیم؟!
دهیار روستای خواچکین:

با ذره بین به دنبال آنتن تلفن همراه هستیم؟!

اسرار امروزاگر همانطور که شرکت مخابرات گیلان برای وصول مطالبات خود از مشترکین تلفن همراه و ثابت بطور منظم و دقیق با اخطارهای متفاوت اقدام می کند نسبت به تعهدات خود  دقیق بود، ما این همه مشکلات در این روستا نداشتیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، محمد جواد فلاح  دهیار روستای خواچکین در یک گفتگو با اشاره به انتقاد شدید اهالی این روستا از شرکت مخابرات گیلان گفت: مدتهاست عدم آنتن دهی مناسب و مشکلات تلفن ثابت مردم این روستا را رنج می دهد و متاسفانه مکاتبات ما هم تاکنون برای رفع دغدغه مردم در این خصوص با مخابرات گیلان تاثیری نداشته است.

فلاح افزود: مخابرات گیلان اگر بخشی از هزینه هایی که تحت عنوان آبونمان از اهالی این روستا دریافت می کند در خواچکین هزینه کند، احتمالا مشکلات مخابراتی ما رفع می شود.

دهیار خواچکین تاکید کرد: محدوده خواچکین با حدود ۷۰۰ خانوار علیرغم نزدیکی به مرکز شهر خمام از ضعف امکانات مخابراتی تلفن ثابت و همراه به شدت رنج می‌برد.

وی با بیان اینکه کابل‌های مخابراتی برخی‌از کوچه‌ها حدود یکسال است که به سرقت رفته و هنوز مخابرات خمام از عدم تهیه کابل صحبت می‌کند، ادامه داد : وضعیت اپراتورهای همراه اول و ایرانسل نیز به حدی تاسف‌آور بوده، که روستاییان خواچکین باید با ذره بین به دنبال آنتن همراه اول و یا ایرانسل در گوشی های تلفن همراه باشند و به محض یافتن آنتن پس از گشت و گذار در نقطه های جغرافیایی مختلف در این روستا، بدون کوچکترین حرکت اضافه بایستند تا لحظاتی مکالمه کنند.؟!

فلاح یادآور شد: اگر همانطور که شرکت مخابرات گیلان برای وصول مطالبات خود از مشترکین تلفن همراه و ثابت بطور منظم و دقیق با اخطارهای متفاوت اقدام می کند نسبت به تعهدات خود ، دقیق بود ما این همه مشکلات در این روستا نداشتیم.

وی خاطرنشان کرد: بارها در تماس با سامانه ۱۹۵ و  و۰۹۹۹ یا از طریق مکاتبه با شرکت مخابرات استان گیلان و شهرستان رشت ، مشکلات مردم مظلوم خواچکین را گزارش کردیم اما پاسخی قابل تامل و عجیب دریافت کردیم. اعتبار نداریم- منتظر تامین اعتبار بمانید؟!

دهیار خواچکین در پایان تاکید کرد: استفاده از اینترنت برای سامانه شاد با توجه به بازگشایی مدارس ضروری بوده، و سال تحصیلی منتظر تامین اعتبار شرکت مخابرات استان گیلان نمی ماند.پس انتظار داریم شرکت مخابرات استان گیلان مسئولیت تعهدات خود را بپذیرد و در این خصوص در اسرع وقت چاره‌اندیشی  کند.

ارسال شده در شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۵:۱۶ بعد از ظهر
کد خبر: 0944021
آخرین خبر ها
گزیده خبرها