اولتیماتوم فرماندار شهرستان رشت به شورای شهر

اولتیماتوم فرماندار شهرستان رشت به شورای شهر

اسرار امروزفرمانداری رشت مصمم است برای حفظ منافع عمومی از همه اختیاراتی که دارد بهره بگیرد/ شورای شهر هر چه سریعترنسبت به تعیین تکلیف مدیریت شهر رشت اقدام کند/ سرگردانی مدیریت شهری رشت، زیبنده نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، علی فتح اللهی فرماندار شهرستان رشت در جلسه هماهنگی افتتاح همزمان پروژه های گردشگری شهرستان رشت بر لزوم توجه جدی به صنعت گردشگری و توسعه زیرساخت های آن تاکید کرد.

فرماندار شهرستان رشت ابراز امیدواری کرد: مردم شهرستان رشت شایسته خدماتی به مراتب بالاتر از وضعیت کنونی هستند و همه مسئولان در هر سطحی موظفند با همدلی و استفاده از همه ظرفیت ها به دنبال ارتقای وضعیت شهرستان باشند.

وی با اشاره به قدمت تاریخی شهر رشت و فرهنگ بالای مردمان آن، تصریح کرد: متاسفانه  به دلایل مختلف، شهر رشت در زمینه ارائه  خدمات مطلوب به شهروندان در وضعیت خوبی به سر نمی برد و این شرایط رضایتبخش نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت خاطرنشان کرد: سرگردانی مدیریت شهری در شرایط کنونی زیبنده و به مصلحت شهر رشت نیست.

وی تاکید کرد: اعضای شورای شهر به عنوان منتخبین مردم در قبال شهروندان مسئول هستند و موظفند با تصمیمات صحیح و به موقع ، نسبت به پیگیری و رفع مشکلات شهر رشت اقدام کنند.

وی با اشاره به وظیفه نظارتی و قانونی فرمانداری در قبال شوراهای اسلامی شهر و روستا در راستای مطابقت تصمیمات و اقدامات شوراها با قوانین و بخشنامه های بالادستی، تصریح کرد: در شرایطی که شهر رشت با مشکلات عدیده ای روبه رو است، نباید اجازه داد با از دست دادن زمان در مدیریت این شهر وقفه ای ایجاد شود و اعضای شورای شهر باید هر چه سریعتر در خصوص تعیین تکلیف مدیریت شهر رشت که انتظار مردم است، اقدام کنند.

شهردار افزود: فرمانداری رشت مصمم است برای حفظ منافع عمومی از همه اختیاراتی که دارد بهره بگیرد.

ارسال شده در چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
کد خبر: 1655109
آخرین خبر ها
گزیده خبرها