۱۸ بانک و نهاد مالی ایران تحریم شدند

۱۸ بانک و نهاد مالی ایران تحریم شدند

اسرار امروز. ترامپ در طول سه سال گذشته، شدیدترین تحریم ها و تروریسم اقتصادی را علیه مردم ایران به کار گرفته است. وی پس از آنکه در شورای امنیت سازمان ملل شکست خورد، تلاش می کند تا در مدت باقی مانده به انتخابات آمریکا ، هرگونه مسیر برای بهبود شرایط و بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای را مسدود سازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز ، در حالیکه آمریکا ادعای کمک به ایران برای مبارزه با کرونا را داشت خزانه ‌داری این کشور ، 18  بانک و نهاد مالی را در فهرست تحریم قرار داد.

ترامپ در طول سه سال گذشته، شدیدترین تحریم ها و تروریسم اقتصادی را علیه مردم ایران به کار گرفته است. وی پس از آنکه در شورای امنیت سازمان ملل شکست خورد، تلاش می کند تا در مدت باقی مانده به انتخابات آمریکا ، هرگونه مسیر برای بهبود شرایط و بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای را مسدود سازد.

دفتر کنترل دارایی‌های خارجی خزانه‌داری آمریکا روز پنج‌ شنبه با هدف به زانو درآوردن مردم ایران، بانک سرمایه‌گذاری امین، بانک کشاورزی، بانک مسکن، بانک رفاه کارگران، بانک شهر، بانک اقتصاد نوین، بانک قرض الحسنه رسالت، بانک حکمت ایرانیان، بانک همکاری منطقه‌ ای اسلامی، بانک کارآفرین، بانک خاورمیانه، موسسه اعتباری مهر ایران، بانک پاسارگاد، بانک سامان، بانک سرمایه، بانک تعاون طوس ، بانک گردشگری و بانک ایران زمین را تحریم کرد.

این در حالی است که آمریکا در یک اقدام فریبنده، روز گذشته مدعی شد ایران پیشنهاد آنها برای کمک در مبارزه با کرونا را رد کرده است.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
کد خبر: 8153343
آخرین خبر ها
گزیده خبرها