​۳۴پروژه شهرداری رودسر در دهه فجر امسال به بهره برداری رسید

​۳۴پروژه شهرداری رودسر در دهه فجر امسال به بهره برداری رسید

اختصاصی/ اسرار. امروز ۳۴پروژه شهرداری رودسر در دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر ۵۲میلیارد و 929 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفتدر مراسمی که به همین مناسبت در رودسر و با حضور جانبازی فرماندار شهرستان رودسر ، امام جمعه ، اعضای شورای اسلامی و شهردار این شهر برگزار شد ، جانبازی فرماندار رودسر در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر بیان داشت: ما در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده است مفتخریم که توانستیم در سطح شهرستان و در خود شهر رودسر با همدلی و تلاش شبانه روزی فرزندان انقلاب پروژه های بسیار خوبی را اجرایی نماییم.

جانبازی با اشاره به شعار دومین روز از دهه فجر « انقلاب اسلامی ، مردم سالاری دینی و عدالت اجتماعی» افزود: اگر ما خواستار پیشرفت در مدیریت شهری هستیم باید در ترویج و بسط دادن مشارکت های اجتماعی بین شهروندان تلاش نماییم .

مهندس پورقربان ، شهردار رودسر نیز دهه فجر را فرصتی مغتنم برای دولتمردان ارزیابی کرد و افزود: دهه فجر فرصتی مناسب برای دولتمردان جهت معرفی پروژه ها و نشان دادن عملکرد به مردم است .

وی گفت: با توجه به اینکه در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل قرار داریم میتوانیم با مدیریت هزینه ها به درستی این شعار را تحقق بخشیده و با اجرای کارهای عمرانی ، اقدام و عمل را به خوبی به مردم نشان بدهیم.

پورقربان با آرزوی موفقیت برای دولت تدبیر و امید اظهار داشت : معتقدم با توجه به موفقیت هایی که در همه عرصه ها در دنیا داشته ایم اما عملا شهرستان رودسر در اعلام پروژه ها مظلوم واقع شده است .

وی ادامه داد : در دهه فجر امسال بیش از ۸۸۰ پروژه در کل استان گیلان داشتیم که از این بین تعداد ۱۸۰ پروژه مربوط به شهرستان رودسر بوده است و این شهرستان توانسته به تنهایی ۲۰ درصد کل پروژه ها را به خود اختصاص دهد.

در ادامه میرحبیبی رییس شورای شهر رودسر نیز طی سخنانی افزود: طی سه سال از عمر شورای اسلامی توانستیم با همت شهردار و پرسنل خدوم برخی از پروژه هایی که بصورت نیمه تمام رها شده بود را به اتمام برسانیم.

میرحبیبی از پروژه تلویزیون شهری نیز سخن گفت و افزود: از پروژه های خوبی که برای شهر، داریم نصب تلویزیون شهری ست که تا پایان دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید .

رییس شورای شهر رودسر اظهار کرد: علاوه بر تمام پروژه های خوبی که به بهره برداری رسید ،با همت و تلاش شبانه روزی تیم مدیریت شهری پس از ۴۰ سال لایروبی دو رودخانه کیارود و شیرارود به سرانجام رسید.

گفتنی ست پروژه های شهرداری رودسر که مورد بهره برداری قرار گرفت شامل: آسفالت کوچه حسینی و تاری ، خیابان شهدای جنیدی و شهید میهن پور ، کوچه های رهگشا ، صنوبر ، ابوالحسنی، یاسمن ۵ ، خیابان رانکوه ، صیدرمحله ، خیابان آزاده ، خیابان شاهدان جاوید ، سبزی فروشان ، جدولگذاری خیابان ۱۸ متری شهرک شهید رجایی ، جدولگذاری خیابان رامدشت ، گسکر محله و باهنر و نیلوفر ، فرش موزاییک خیابان ۲۵ متری آبکنار ، اصلاح هندسی میدان غدیر و میدان قائم ، فازدوم موزاییک ضلع شمالی ، خیابان بعثت از میدان معلم تا گسکر محله ، شن ریزی کوچه و خیابانهای سطح شهر ، لوله گذاری خیابان شهدا و میدان سفیر امید ، فازدوم لایروبی رودخانه های کیارود و شیرارود ، خط کشی خیابانهای سطح شهر ، احداث دوباند سواره رو از ضلع شرقی میدان سفیر امید به میدان جنیدی ، فرش موزاییک خیابان رامدشت، خرید خودروی سنگین آتشنشانی ، نصب تلویزیون شهری ، خرید یک دستگاه خودرو پژو پارس ، خرید دو دستگاه وانت نیسان دوگانه سوز ، توسعه فضای سبز و غرص ۱۹۲۶ اصله نهال ، بهسازی واحد های اداری و ساختمان مرکزی شهرداری رودسر میباشد.

58963a6b76320.jpg

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۳:۳۵ بعدازظهر
کد خبر: 233
آخرین خبر ها
گزیده خبرها