صومعه‌سرا شهرستان‌ پیشتاز در رزمایش مواسات استان گیلان
معاون فرماندار صومعه‌سرا اعلام کرد:

صومعه‌سرا شهرستان‌ پیشتاز در رزمایش مواسات استان گیلان

اسرار امروز۱۵۰ میلیون تومان به دانش‌آموزان بی‌بضاعت صومعه‌سرا کمک شد/ 2 میلیارد تومان بسته‌های معیشتی در صومعه‌سرا توزیع شد/ نظارت بر اجرای دقیق و درست پروتکل‌های بهداشتی همچنان در دستور کار قرار دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از شبستان ،محمد حیدری معاون فرماندار صومعه‌سرا در جلسه پیشگیری از کرونا اظهار داشت: خیرین و گروه‌های جهادی در زمان کرونا به خصوص در راستای رزمایش کمک مومنانه و تولید پک‌های بهداشتی و توزیع آن بین مردم خوش درخشیدند.

معاون فرماندار صومعه‌سرا با تقدیر از مجموعه اقدامات روسای ادارات در راستای پیشگیری از کرونا از اسفند 98 تا کنون، افزود: باید پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی همچنان در سطح جامعه اجرا شود و در غیر این صورت امکان رهایی از این ویروس منحوس وجود ندارد.

حیدری با تاکید بر اینکه صومعه‌سرا از شهرستان‌های پیشتاز در رزمایش مواسات استان گیلان بود، یادآور شد: 2 میلیارد تومان بسته‌های معیشتی بین اقشار آسیب دیده جامعه در صومعه‌سرا توزیع شد.

این مقام مسئول در فرمانداری صومعه سرا ادامه داد:  150 میلیون تومان لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان بی بضاعت نیز توزیع شد.

معاون فرماندار صومعه‌سرا تصریح کرد: با توجه به وضعیت موجود استان که در شرایط قرمز است، نظارت بر اجرای دقیق و درست پروتکل‌های بهداشتی همچنان در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه باید به نوعی با این ویروس کنار آمد و همیشه مدنظر ما رعایت اصول بهداشتی باشد تصریح کرد: مردم حتما نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدیت به خرج دهند.

ارسال شده در پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۸:۴۵ بعد از ظهر
کد خبر: 8774707
آخرین خبر ها
گزیده خبرها