برخی از مسئولین از ویروس کرونا خطرناک تر هستند
مسئولین بی کفایت برکنار شوند

برخی از مسئولین از ویروس کرونا خطرناک تر هستند

اسرار امروزشاید لازم است استاندار محترم گیلان با نگاهی دقیق تر به عملکرد خجالت آور زیر مجموعه خود در حراست از قانون و سلامتی مردم گیلان، شخصا به موضوع ورود کرده و با برکناری مسئولین بی کفایت اجرای دقیق مصوبات کرونا در گیلان را تضمین نماید.

چندی قبل بود که سرانجام با شیوع مجدد کرونا ، تمامی اصناف و رسته های شغلی غیر ضروری ملزم به تعطیلی واحدهای صنفی خود از ساعت ۶ عصر شدند و برگزاری کلیه مراسم و همایشها و نمایشگاه‌های غیر ضروری نیز لغو گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از گیل خبر، متاسفانه ۵ شنبه ۲۲ آبان ماه سالجاری برخی از رسانه های گیلان خبر از برگزاری مراسم افتتاحی  در رشت دادند و تاسف بار تر از برگزاری این نمایشگاه غیر ضروری اینکه در این مراسم افتتاحیه این نمایشگاه فرماندار شهرستان رشت و معاون استاندار نیز حضور داشته اند.

چرا مغازه دار بی نوا و آسیب دیده از بحران اقتصادی باید خود را ملزم به رعایت مصوبات کند و محل کسب خود را باز نگه ندارد، اما چنین نمایشگاه هایی با حضور اعضای ستاد مقابله با کرونا برگزار می شود؟!

ظاهرا برخی از مسئولین خود را چندان ملزم به رعایت قوانین ندانسته و با ادامه روند برگزاری اینگونه مراسم غیرضروری، تنها هزینه بیشتر برای مدیریت استان ایجاد می کنند.

این گونه به نظر می رسد وجود برخی از مسئولین گیلان در بدنه مدیریتی به مراتب خطرناکتر از ویروس کرونا بوده و شاید لازم است که استاندار محترم گیلان با نگاهی دقیق تر به عملکرد خجالت آور زیر مجموعه خود در حراست از قانون و سلامتی گیلانیان، شخصا به موضوع ورود کرده و با برکناری مسئولین بی کفایت اجرای دقیق مصوبات کرونا در گیلان را تضمین نماید.

ارسال شده در جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
کد خبر: 9502574
آخرین خبر ها
گزیده خبرها