​با حضور وزیر دفاع احداث بزرگترین کارخانه تولید کمک فنر ایران در رشت آغاز شد

​با حضور وزیر دفاع احداث بزرگترین کارخانه تولید کمک فنر ایران در رشت آغاز شد

اختصاصی/ اسرار امروز. به مناسبت ایام الله دهه فجر احداث بزرگترین کارخانه تولید کمک فنر ایران با حضور وزیر دفاع ، استاندارگیلان ، بنیانگذار گروه عظام ، رییس سازمان صنعت ، معدن تجارت وجمعی از مسئولین استانی در رشت آغاز شد.

در آخرین روز از ایام الله دهه مبارک فجر عملیات اجرایی طرح توسعه شرکت فراوری و ساخت قطعات خودرو آغاز و خط تولید جدید شرکت پایا کلاچ با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، عصر پنجشنبه در شهر صنعتی رشت افتتاح شد.

طرح توسعه فراوری و ساخت قطعات خودرو در زمینی به مساحت ۲۴ هزار مترمربع و زیربنای ۱۲ هزار متر مربع بنا می شود .سرمایه گذاری برای این پروژه ۸۰۰ میلیارد ریال برآورد شده که با راه اندازی آن، برای ۵۰۰ نفر اشتغالزایی ایجاد می گردد.

با اجرای طرح توسعه شرکت فرآوری و ساخت قطعات خودرو، چهار میلیون عدد به تولید سالیانه کمک فنر خودروی این واحد صنعتی افزوده شده و این مجموعه به بزرگترین تولیدکننده کمک فنر خودرو در کشور تبدیل خواهد شد.

همچنین اولین خط تولید جدید شرکت پایا کلاچ نیز با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در شهر صنعتی رشت افتتاح شد.

این خط تولید فنر خورشیدی کلاچ در زیربنای ۳۵۰ مترمربع احداث و ظرفیت تولید سالیانه آن ۴۵۰ هزار عدد میباشد. میزان سرمایه گذاری این خط جدید تولید، ۳۰۰ میلیارد ریال است که برای ۲۰ نفر اشتغالزایی کرده است.

589d8bfb5d78d.jpg

ارسال شده در جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱:۵۶ بعدازظهر
کد خبر: 237
آخرین خبر ها
گزیده خبرها