آزمون و خطاهایی که دودش به چشم مردم می رود

آزمون و خطاهایی که دودش به چشم مردم می رود

اختصاصی/ اسرار امروزمتاسفانه دود ناشی از چنین آزمون و خطاهایی در نهایت به چشم مردم می رود و مشخص هم نیست با چه سیاستی ، مدیریت موضوعی به این مهمی در بین وزارتخانه ها دست به دست می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، تنظیم بازار میوه شب عید و کالاهای اساسی در دولت احمدی نژاد به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شد. وزارتخانه ای که تا آن روز مسئولیت تولید را برعهده داشت و تجربه ای برای حضور در بازار در کارنامه خود نداشت. اما پس از آزمون و خطاها، تازه تجربه ای برای حضور در بازار اندوخته بود که دولت تدبیر تصمیم گرفت این وظیفه مهم را به وزارت صمت بسپرد. در نتیجه دوباره مردم با نابسامانی و گرانی شدید در بازار مواجه شدند. تنظیم بازار میوه شب عید یکی از مواردی بود که با ورود وزارت صمت در شب عید 1399 ، مردم با گرانی شدید میوه روبرو شدند.

حالا مجددا با مصوبه ستاد تنظیم بازار، مسئولیت ذخیره سازی و تنظیم بازار میوه شب عید به وزارت جهاد کشاورزی علیرغم مخالفتش سپرده شد. بر این اساس،  این وزارتخانه مسئولیت دارد با ذخیره سازی به موقع از افزایش قیمت میوه‌ها توسط واسطه ها در شب عید جلوگیری به عمل آورد.

متاسفانه دود ناشی از چنین آزمون و خطاهایی در نهایت به چشم مردم می رود و مشخص هم نیست با چه سیاستی مدیریت موضوعی به این مهمی در بین وزارتخانه ها دست به دست می شود.

ارسال شده در یکشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸ قبل از ظهر
کد خبر: 6995526
آخرین خبر ها
گزیده خبرها