ویلای چند میلیاردی یکی از مدیران دولتی تخریب شد
دادستانی بدون ملاحظه به جایگاه مدیریتی، با قاطعیت برخورد می کند

ویلای چند میلیاردی یکی از مدیران دولتی تخریب شد

اسرار امروزرئیس دستگاه قضا یکی اولویت‌های تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز را ویلاهای غیرمجاز عنوان کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس، ویلای چند میلیاردی یکی از مدیران دولتی توسط دستگاه قضایی تخریب شد. حکم تخریب این ویلای غیرمجاز با حضور نمایندگان دادستان و جهاد کشاورزی اجرا شد.

بر اساس پیگیری خبرنگار فارس ، مالک این ویلا که  یکی از مدیران کل نهاد ریاست جمهوری است فشار زیادی برای جلوگیری از تخریب ویلای خود با استفاده از ارتباطات متعدد به مسؤولان شهرستان وارد نموده است.

گفتنی است این ویلا در در یکی از خوش‌ آب و هوا ترین مناطق شرق تهران و شهر ارجمند فیروزکوه ساخته شده بود.

عباس رضایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس این خبر را تایید کرد. وی گفت: همانگونه که آیت الله رییسی تأکید کردند مبارزه با فساد خط قرمز ندارد و دادستانی بدون ملاحظه به جایگاه مدیریتی، به نحو عادلانه و با قاطعیت با متخلفین برخورد می کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: مردم بدانند قانون برای همه یکسان است و برای همه به طور مساوی اجرا می‌شود و هیچ اغماضی برای هیچ شخصی صورت نمی‌گیرد.

به گزارش فارس، آیت‌ الله رئیسی در سفر به لواسان بر ادامه روند مقابله با ساخت‌های غیر مجاز تاکید کرد. رئیس دستگاه قضا آبان ماه نیز یکی اولویت‌های تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز را ویلاهای غیرمجاز عنوان کرد. پیش از این نیز تخریب ویلای جنجالی چند یقه سفید در شهریار خبرساز شده بود.

ارسال شده در چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۷ بعد از ظهر
کد خبر: 3392016
آخرین خبر ها
گزیده خبرها