سارقان طلافروشی در دام نیروی انتظامی گیلان افتادند

سارقان طلافروشی در دام نیروی انتظامی گیلان افتادند

اسرار امروزفرمانده نیروی انتظامی گیلان گفت: هیچ نقطه امنی در گیلان برای سارقان وجود ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: پلیس در کشف جرائم با استفاده از آخرین فناوری‌ها و فنون کشف علمی جرائم، آمادگی کامل دارد.

ملکی با اشاره به سرقت طلافروشی خیابان سردار جنگل رشت در هفته گذشته گفت: سارقان طلافروشی خیابان سردار جنگل رشت دستگیر شدند و تمامی طلاجات مسروقه نیز کشف شد.

این مقام مسئول یادآور شد: به دنبال اعلام سرقت از  یک واحد طلا فروشی در رشت، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: سرانجام ماموران با آگاهی از نقشه حساب شده سارقان، موفق شدند محل اختفاء آن‌ها را در دو محل جداگانه شناسایی و با هماهنگی‌های به عمل آمده ضمن دستگیری سارقان و توقیف خودرو آن‌ها، تمامی طلاجات سرقتی را نیز کشف کنند.

ملکی اظهار داشت: با توجه به نامعلوم بودن هویت سارقان و استفاده آن‌ها از پوشش صورت، ماموران طی یک سری عملیات‌های پیچیده با استفاده از شگردهای پلیسی و اقدامات فنی، موفق به شناسایی خودرو و هویت آنان شدند.

این مقام ارشد انتظامی ضمن تقدیر و تشکر از ماموران پلیس آگاهی افزود: هیچ نقطه‌ای از استان برای فعالیت سارقان و مخلان نظم و امنیت مردم امن نیست و پلیس مقتدرانه با هرگونه حرکات غیرقانونی برخورد خواهد کرد.

ارسال شده در جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۴ قبل از ظهر
کد خبر: 9185922
آخرین خبر ها
گزیده خبرها