اقدام ضربتی بهزیستی استان گیلان قابل تقدیر است

اقدام ضربتی بهزیستی استان گیلان قابل تقدیر است

اختصاصی/ اسرار امروزاستاندار گیلان چنین مدیرانی را به پاس اقدامات خداپسندانه و ضربتی تشویق نماید تا الگویی برای سایر مدیران در دستگاههای دولتی باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، پس از انعکاس خبر حضور یک کارتن خواب در یکی از کوچه های مرکز شهر رشت ، بلافاصله دکتر حسین نحوی نژاد  مدیرکل بهزیستی استان گیلان پیگیری موضوع را در دستور کار قرار داد.

ساکنین منطقه خیابان شریعتی شهر رشت مدعی بودند که مدتی یک فرد بلامکان ، کارتن خواب و فاقد سرپناه در یکی از کوچه های این خیابان بدون سرپناه زندگی می کند و پیگیریهای مکرر برای ساماندهی وی تاکنون نتیجه ای نداشته است تا اینکه موضع را به بهزیستی گیلان منعکس کردند.

مدیرکل بهزیستی استان گیلان علیرغم اینکه جمع آوری کارتن خوابها از سطح شهر طبق قانون با شهرداری ها می باشد ، به دلیل برودت هوا و در یک اقدام انسان دوستانه به اداره بهزیستی شهرستان رشت دستور داد موضوع را بررسی و پس از تایید ، فرد کارتن خواب به سامانکده منتقل شود و در نهایت پس از بررسیها از سوی اداره بهزیستی شهرستان رشت ، فرد مذکور در کوتاهترین زمان به سامانکده منتقل شد.

ساکنین منطقه خیابان شریعتی شهر رشت ضمن تقدیر از اقدام ضربتی و حسن تدبیر مدیرکل بهزیستی استان گیلان در راستای ارائه خدمات و حمایتهای اجتماعی شهروندان، از استاندار گیلان خواستند تا چنین مدیرانی را به پاس اقدامات خداپسندانه و فوری تشویق نماید تا الگویی برای سایر مدیران در دستگاههای دولتی باشد.

گفتنی است اگر فرد بی خانمان و کارتن خواب  زن ، کودک ، سالمند و یا معلول باشد، بهزیستی با هماهنگی انتظامی و قضایی وارد عمل می شود . همچنین افراد بلامکان و کارتن خواب در این سامانکده ها از امکانات حداقلی ، غذای گرم ، اسکان ، استحمام و اقلام بهداشتی برخوردار می شوند.

ارسال شده در دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۸:۵۵ بعد از ظهر
کد خبر: 9873722
آخرین خبر ها
گزیده خبرها