مگر می شود مسئول عالی رتبه ای را بدون هماهنگی با مجمع نمایندگان گیلان یک شبه عزل کنند؟!
واکنش شدید رییس مجمع نمایندگان استان گیلان به تغییر به مدیرعامل منطقه آزاد انزلی:

مگر می شود مسئول عالی رتبه ای را بدون هماهنگی با مجمع نمایندگان گیلان یک شبه عزل کنند؟!

اختصاصی/ اسرار امروز/ حسن سامری. از این رفتار غیر حرفه ای گله کردم/ وزیر محترم اقتصاد اشاره کردند من هم به شما حق می دهم و حتما موضوع را در اولین فرصت پیگیری میکنم/ این رویه درست نیست و باید اصلاح شود/ برای انتصاب یک مدیر در چنین سطحی، هفته ها رایزنی می شود ولی برای برداشتن او یک ساعت و آن هم غافلگیرانه؟!/ این رفتار غیر حرفه ای مدیریتی در شان مردم شریف گیلان نیست/  مگر می شود در دهه فجر که ایام الله هست و در روز میلاد امام خمینی(ره) با فردی که خود از خانواده شهدا و ارزشی هست، اینگونه برخورد کرد؟!

تغییر یک شبه و ضربتی دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی همانطور که انتظار می رفت، حاشیه ساز شد. تغییری که افکار عمومی در گیلان را متحیر کرد و این سئوال را در اذهان عمومی ایجاد نمود که آیا برای چنین تغییری در یک سازمان مهم با مسئولان ارشد استان و نمایندگان مجلس ، مشورت شده است؟ رییس مجمع نمایندگان استان گیلان در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز با تایید سخنان غلامرضا مرحبا نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی، گفت: این رویه درست نیست و باید اصلاح شود.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: بنده با آقای دکتر روزبهان کاری داشتم، ایشان گفتند عزل  شده ام. واقعا تعجب کردم که مجمع نمایندگان استان گیلان خبر ندارند؟!

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از اتفاقات اخیر سازمان منطقه آزاد انزلی، خاطرنشان کرد: با جناب آقای دژپسند وزیر محترم اقتصاد تماس گرفتم و از این رفتار غیر حرفه ای مدیریتی در بزرگترین جایگاه اقتصادی گله کردم.

وی افزود: وزیر محترم اقتصاد اشاره کردند من هم به شما حق می دهم و حتما موضوع را در اولین فرصت پیگیری میکنم. مگر می شود مسئول عالی رتبه ای در حد مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در گیلان را بدون هماهنگی با مجمع نمایندگان گیلان یک شبه عزل کنند؟!

این نماینده مجلس با بیان اینکه این رفتار غیر حرفه ای با مدیران ما در شان مردم شریف گیلان نیست، تاکید کرد: مگر می شود در دهه فجر که ایام الله هست و در روز میلاد امام خمینی (ره) با فردی که خود از خانواده شهدا و ارزشی هست، اینگونه برخورد کرد؟! در جایگاه مردم گیلان نیست که با یک مدیر بومی که سابقه روشنی در دستگاه های ملی دارد، اینگونه برخورد شود.

رییس مجمع نمایندگان  با طرح این سئوال چرا عزل دکتر روزبهان با این شتاب و بدون اطلاع  قبلی انجام شده، گفت : برای انتصاب یک مدیر در چنین سطحی، هفته ها رایزنی می شود، ولی برای برداشتن او یک ساعت و آن هم غافلگیرانه؟!

وی گفت: من نسبت به  این مدل از رفتاری غیر حرفه ای مدیریتی در سطحی در کشور و استان  اعتراض دارم و انشا الله ‌وزیر محترم اقتصاد پس از بررسی های لازم به مردم شریف و‌فهیم استان ‌گیلان ‌پاسخ‌خواهد داد.

ارسال شده در جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۵ بعد از ظهر
کد خبر: 0038402
آخرین خبر ها
گزیده خبرها