آقای مدیر؛ عیار را با چه وسیله ای اندازه گیری کردید؟!
روابط عمومی منطقه آزاد انزلی پاسخ دهد

آقای مدیر؛ عیار را با چه وسیله ای اندازه گیری کردید؟!

اختصاصی/ اسرارامروز. به مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی پیشنهاد می شود تا سنجش عیار عملکرد مدیران منطقه آزاد انزلی توسط نهادهای ناظر خارج از سازمان و مردم بررسی و به قضاوت گذاشته شود. به قول معروف مشک آن است که خود بیوید - نه آنکه عطار بگوید

 

 

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، خبر شوکه کننده تغییر ناگهانی دکتر محمدولی روزبهان ، مدیرعامل منطقه آزاد انزلی واکنشهای زیادی  در پی داشت. عده ای از مردم گیلان و نمایندگان مجلس و رسانه ها به دنبال پاسخ سئوالات خود در خصوص تغییر ضربتی مدیرعامل سابق و نحوه برخورد غیر حرفه ای در عزل یک مدیر گیلانی بدون هیچ توضیحی هستند و آن طرف عده ای هشدار می دهند که جریان سازی و حاشیه ایجاد نکنید؟! البته این اظهارنظرها در جای خود قابل تحلیل است که در آینده به آن خواهیم پرداخت .

اما خبری دیروز با تیتر نظارت تمام عیار سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی در پرتال این سازمان قرار گرفت که در جای خود قابل تامل و عجیب است. خبری که به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی منتشر شد، ذهنیت افکار عمومی را ناخودآگاه به این سمت سوق داد که با چه وسیله ای عیار اینگونه نظارت ها در زمان سرپرست جدید منطقه آزاد انزلی سنجیده شده  و بر چه اساسی از عنوان تمام عیار استفاده کردند؟!

اگر چه اندازه گیری عملکرد مفیدی است ، ولی سئوالات زیادی از قبیل چرا ، چطور و چه وقت را هم به دنبال دارد. نتایج حاصل از اندازه گیری در صورتی واقعی است که عمل مقایسه برای مشابه با مشابه و دیروز با امروز صورت گیرد. اینکه آیا عیار بازدیدها و نظازتهای مدیرعامل سابق این سازمان پایین تر از عیار سید مهدی نقوی بوده یا خیر؟ سئوالی است که مهدی کاظمیان باید برای افکار عمومی تشریح کند؟

گفتنی است به مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی پیشنهاد می شود تا سنجش عیار عملکرد مدیران منطقه آزاد انزلی توسط نهادهای ناظر خارج از سازمان و مردم بررسی و به قضاوت گذاشته شود. به قول معروف مشک آن است که خود ببوید - نه آنکه عطار بگوید

ارسال شده در دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۹:۱۲ قبل از ظهر
کد خبر: 9863354
آخرین خبر ها
گزیده خبرها