اختصاص واکسن برای نمایندگان مجلس صحت ندارد
جبار کوچکی نژاد:

اختصاص واکسن برای نمایندگان مجلس صحت ندارد

اسرار امروزنماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ واکسنی نه در مجلس، نه درمانگاه مجلس یا بیمارستان خاصی برای تزریق نمایندگان وجود ندارد. زیرا اولویت با بخش‌های آسیب پذیر، سالمندان و کادر درمانی است.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی نظر خود را در خصوص محدودیت سفرهای نوروزی برای استان‌های شمالی اعلام کرد: معتقدم برای تعطیلات نوروزی، باید سفر به استان‌های شمالی یا گردشگرپذیر هم مانند کیش ممنوع شود و فقط افرادی بومی و ساکنین با پروتکل‌های خاصی مجوز تردد داشته باشند تا بتوانیم از شیوع کرونا و بحران‌های آن جلوگیری کنیم.

جبار کوچکی ‌نژاد اظهار داشت: کرونا طی این یکسال خسارت‌های فروانی را به بخش‌های مختلف خصوصا اقتصاد وارد کرد لذا باید مردم را بیش از این وحشت‌ زده نکنیم.

این نماینده مجلس تاکید کرد: باید بپذیریم این ویروس هم مانند آنفلوانزا همچنان با بشر هست، قطعا هر چه سریعتر به تولید واکسن داخلی برسیم، کسب و کارها رونق می‌گیرند زیرا در حال حاضر اقتصاد مریضی داریم و بحران کرونا مردم را دچار مشکل کرده است.

نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که صحت دارد نمایندگان مجلس جزء اولین گروهی بودند که واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؟ گفت: هیچ واکسنی نه در مجلس، نه درمانگاه مجلس یا بیمارستان خاصی برای تزریق نمایندگان وجود ندارد.

وی افزود: اطلاعی ندارم که شاید نماینده‌ای در حوزه انتخابیه یا شهرش این واکسن را دریافت کرده یا نه اما در مجلس و به صورت خاص برای نمایندگان چنین سهمیه ای قائل شده باشند صحت ندارد، زیرا اولویت تزریق واکسن کرونا با بخش‌های آسیب پذیر، سالمندان و کادر درمانی است.

ارسال شده در چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۷:۲۶ بعد از ظهر
کد خبر: 9361361
آخرین خبر ها
گزیده خبرها