ارسال بدون مجوز شبانه صدها تن مرغ به تهران فورا رسیدگی شود
استاندار گیلان دستور داد؛

ارسال بدون مجوز شبانه صدها تن مرغ به تهران فورا رسیدگی شود

اسرار امروز. گفته می شود مافیای مرغ گیلان با چراغ سبز استانداری و مسئولین اداره صنعت، معدن و تجارت اقدام به ارسال شبانه صدها تن مرغ به تهران می نمایند. اینکه چرا مردم گیلان در استانی که روزی صادر کننده مرغ علاوه بر تامین نیازهای داخل استان بود ، باید ساعتها در صفهای طولانی مرغ باشند ، سوالی است که مسئولان متولی باید پاسخ آن را بدهند.

در حالیکه مردم استان گیلان این روزها با کمبود و گرانی مرغ در بازار دست و پنجه نرم می کنند برخی رسانه ها مدعی شدند که مافیا مرغ در گیلان وارد عمل شده و در استانی که بزرگترین مرغداریهای کشور را در خود دارد، مردم با کمبود مرغ روبرو هستند و مرغ در حال پرواز از سفره های مردم است .

 گفته می شود مافیای مرغ گیلان با چراغ سبز استانداری و مسئولین اداره صنعت، معدن و تجارت اقدام به ارسال شبانه صدها تن مرغ به تهران می نمایند.

اینکه چرا مردم گیلان در استانی که روزی صادر کننده مرغ علاوه بر تامین نیازهای داخل استان بود ، باید ساعتها در صفهای طولانی مرغ باشند ، سوالی است که مسئولان متولی باید پاسخ آن را بدهند.

البته استاندار گیلان امروز دستور داد تا فورا به پرونده های خروج بدون مجوز مرغ از گیلان رسیدگی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از ایسنا، ارسلان زارع در جلسه کارگروه تنظیم بازار و کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات استان گیلان با بیان اینکه به عنوان یکی از استان‌های تولیدکننده، مردم نباید نگران تامین مرغ باشند، خاطرنشان کرد: در کنار نظارت دستگاه‌های ذیربط و تشدید گشت‌های بازرسی، باید از مشارکت مردم در حوزه نظارت از تولید تا توزیع نیز استفاده بهینه شود.

استاندار گیلان تاکید کرد: گیلان شایسته قرارداشتن در بهترین رتبه‌ها میان استان‌هاست.

ارسال شده در یکشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
کد خبر: 0680005
آخرین خبر ها
گزیده خبرها