پیامک‌ها به منزله ثبت جریمه برای خودروها نیست
رئیس پلیس راهور گیلان:

پیامک‌ها به منزله ثبت جریمه برای خودروها نیست

اسرار امروزسرهنگ امیر طالبی گفت: پلیس بر برخورد با ترددهای غیر ضرور تاکید دارد و در حال حاضر تردد به دو شهرستان رودبار و رودسر دلیل وضعیت نارنجی ممنوع است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سرهنگ امیر طالبی رئیس پلیس راهور گیلان گفت: پلیس بر برخورد با ترددهای غیر ضرور تاکید دارد و در حال حاضر تردد به  دو شهرستان رودبار و رودسر دلیل وضعیت نارنجی ممنوع است.

طالبی با بیان اینکه شهروندان گیلان باید برای اطمینان از جریمه پیامک شده به سایت راهور 120 مراجعه کنند، گفت: صدور برگه‌های جریمه یکی از مواردی ایجاد نگرانی برای شهروندان است و از مالکین خودروهایی که به هر دلیلی برای آنها پیامک جریمه مبنی بر اینکه شما در این ساعت و در این محور تردد غیر ضروری داشته‌اید، پیامک می‌شود، باید دقت داشته باشند که این پیامک‌ها به منزله ثبت جریمه برای خودروها نیست.

وی ادامه داد: در انتهای پیامک‌ها شماره قبض و شناسه پرداخت آورده شده که بسیاری از شهروندان این پیامک را به منزله صدور جریمه تلقی کرده و اقدام به پرداخت مبلغ جریمه می‌کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهروندان باید توجه داشته باشند که برخی از خودروها دارای برگه تردد و یا تردد ضروری شبانه بوده و یا ممکن است دوربین‌ها دچار اشتباه شوند.

طالبی ادامه داد: متأسفانه اعمال محدودیت‌های ترددی سبب شده که برخی از شهروندان اقدام به دستکاری پلاک خودروهای خود کنند و در این صورت دوربین‌ها شماره دستکاری شده را ثبت کرده و ممکن است این شماره‌ها مربوط به پلاک مالکین باشد که در آن ساعت و زمان در آن خیابان حضور نداشته‌اند.

رییس پلیس راهور گیلان با تأکید بر اینکه در صورت دریافت چنین اعتراضات و شکایتی، پلیس راهور به این موضوع رسیدگی می‌کند، افزود: در صورت صحت موضوع قبض جریمه حذف خواهد شد و خودروهای دارای برگه تردد نگران اعمال قانون و صدور قبض جریمه نباشند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۷ بعد از ظهر
کد خبر: 0163495
آخرین خبر ها
گزیده خبرها