آقای استاندار؛ لطفا خط و نشان نکشید

آقای استاندار؛ لطفا خط و نشان نکشید

اختصاصی/ اسرار امروز/ حسن سامری. ظاهرا ارسلان زارع خود به این نتیجه رسیده است که خط و نشان هایش تاثیری در برخی مدیران استان ندارد و مدیران استان راه خود را می روند و توجهی به مطالبات مردم گیلان ندارند! البته مشخص هم نیست انعکاس کم کاری مدیران استان به مسئولان ملی و وزرا با توجه به مدت زمان کوتاه عمر دولت تدبیر تا چه میزان می تواند تاثیرگذار باشد؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، انتظار این بود با وجود آنکه از ابتدای سال 1399 تاکنون سئوالات بسیار زیادی از مطالبات، ابهامات و انتقادات سهامداران شبکه تعاون روستایی گیلان گذشت و مسئولان سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و تعاون روستایی حتی به یک سئوال پاسخ ندادند، استاندار وارد میدان شود و از مسئولین مربوطه بخواهد تا بطور شفاف و برای رفع ابهامات موجود، به مطالبات سهامداران شبکه تعاون روستایی پاسخ دهند.

البته گفتنی است که پس از ماهها و انعکاس گزارشات متعدد از برخی عملکرد مبهم سازمان تعاون روستایی ایران و مدیریت این سازمان در گیلان، بالاخره  با تلاش نگارنده ارسلان زارع وارد عمل شد و در مکاتبه ای به تاریخ 25 آبان ماه سالجاری برای رامین گیلانشاهی مدیر تعاون روستایی وقت خط و نشان کشید که تا تاریخ 5 آذر ماه ، پاسخ سئوالات، انتقادات و مطالبات سهامداران شبکه تعاون روستایی گیلان را به پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز بدهد!

رامین گیلانشاهی بدون کوچکترین توجه به دستور استاندار و پاسخ به مطالبات و سئوالات سهامداران شبکه تعاون روستایی ، گیلان را به مقصد سازمان مرکزی ترک کرد و البته تشویق هم شد؟!

کلاف سردرگم ابهامات عملکرد رامین گیلانشاهی در طول حدود دو سال مدیریت وی در گیلان در نهایت برای عباس جعفر پور به ارث گذاشته شد. جعفر پور هم به نظر می رسد آن قدر درگیر گره های تو در توی این کلاف سردرگم شد که یادش رفت قول داده بود به مکاتبه استاندار گیلان در خصوص مطالبات سهامداران شبکه تعاون روستایی گیلان پاسخ دهد؟! یا اینکه شاید بعنوان سرپرست ترجیح می دهد فعلا سکوت کند!

نگارنده هر چه تلاش کرد تا پاسخ سئوالات سهامداران را از طریق استاندار گیلان برای ارائه به سهامداران دریافت کند ، موفق نشد تا اینکه دوباره دست به قلم شد و این بار در مطلبی تحت عنوان « برای حرف های استاندار گیلان تره هم خرد نمی کنند!» به استاندار یادآور شد که هنوز مسئولان سازمان مرکزی تعاون روستایی و مدیریت این سازمان در گیلان پاسخی به سئوالات سهامداران شبکه تعاون روستایی نداده اند؟!

بلافاصله عده ای به نگارنده خرده گرفتند و گفتند« چطور چنین مطلبی نوشتید. مگر می شود مدیری آن هم در سطح تعاون روستایی به مکاتبه نماینده عالی دولت در استان گیلان بی تفاوت باشد؟! مطمئن باشید تدبیر دولت بگونه ای هست که کسی نا امید نمی شود؟! حتی گفتند چنین و چنان می کنیم!!» اما باز هم خبری نشد! با روابط عمومی استانداری گیلان مجددا تماس گرفتم و در نهایت اعلام شد که این موضوع به بازرسی استانداری گیلان محول شده و منتظر باشید!!! نشان به آن نشان که امروز بیش از 100 روز از مهلت 10 روزه به تعاون روستایی گیلان گذشت ، اما ظاهرا مسئولان سازمان مرکزی تعاون روستایی ، ارزشی برای دستور استانداری گیلان قائل نیستند؟!

امروز خبری در پرتال استانداری گیلان و رسانه ها خواندم که به نقل از استاندار گیلان اعلام شد عملکرد ضعیف مدیران به مسئولان ملی و وزرای مربوطه انعکاس داده می‌شود؟! ظاهرا ارسلان زارع خود به این نتیجه رسیده است که خط و نشان هایش تاثیری در برخی مدیران استان ندارد و مدیران استان راه خود را در اینگونه موارد می روند و توجهی به مطالبات مردم گیلان ندارند!

البته مشخص هم نیست انعکاس کم کاری مدیران استان به مسئولان ملی و وزرا با توجه به مدت زمان کوتاه عمر دولت تدبیر تا چه میزان می تواند تاثیرگذار باشد؟ 

استانداران گیلان پیش از این در اینگونه موارد و بی توجهی مدیران به مطالبات و سئوالات افکارعمومی با کسی تعارف نداشتند و تصویری از این همه بی تفاوتی برخی مدیران نسبت به  استاندار گیلان، در اذهان عمومی وجود ندارد.

آقای استاندار، گیلان این روزها با مشکلات متعددی از رتبه‌های اول ناتوانی در جذب سرمایه گذار تا بلبشو  بازار و تنگنای معیشتی و اقتصادی مردم مواجه است. لطفا برای برخی مدیرانی که توجهی به تذکرات نماینده عالی دولت در گیلان و مطالبات افکار عمومی ندارند، خط و نشان نکشید و زخم دل مردم را تازه نکنید.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸ قبل از ظهر
کد خبر: 8284923
آخرین خبر ها
گزیده خبرها