آثار مشکلات ناشی از کرونا بیشتر از همه دامنگیر آسایشگاه شده است
مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت:

آثار مشکلات ناشی از کرونا بیشتر از همه دامنگیر آسایشگاه شده است

اسرار امروزنخستین گام مهم  به نیت درآمدزایی و ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف برداشته شد/ بیش از 170 نفر از مددجویان این آسایشگاه  بی سرپرست هستند/ حدود 20 مددجو از شهرهای مختلف در این  این آسایشگاه نگهداری می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مقارن با سالروز ولادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و به نیت درآمدزایی بیشتر و خدمات دهی بهینه به 400 مددجوی بستری در آسایشگاه معلولین وسالمندان رشت ، نانوایی این مرکز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

 

در این راستا حسینی سید علی حسینی مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت گفت: با توجه به تورم و افزایش هزینه های سرسام آور اجناس و نیز لغو بازدید های مردمی بخاطرجلوگیری از شیوع بیماری منحوس کرونا و علیرغم کمکهای مردم نیکوکار و بزرگوار، این مرکز همچنان با مشکالت مالی دست وپنجه نرم می کند.

 

حسینی خاطرنشان کرد: سعی کردیم با تلاش بی وقفه و راه اندازی مغازه جنب آسایشگاه، نخستین گام مهم خود را به نیت درآمدزایی و ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف برداریم  که جا دارد ازهمکاری خانم گل احضار شهردار محترم منطقه  چهار رشت قدردانی و تشکر نمایم.

 

مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت  افزود: پخت نان گرم و درآمدزایی به نفع 400 مددجوی آسایشگاه از جمله اهداف راه اندازی این نانوایی بود و انشاالله در آینده نزدیک شاهد تکمیل و بهره برداری ازسایر مغازه ها ی این مرکز مردمی نیز خواهیم بود .

 

مدیر عامل آسایشگاه با اشاره به این نکته که این مرکز بیش از 50 سال قدمت دارد ، یادآور شد: در حال حاضر بیش از 170 نفر از مددجویان این آسایشگاه  بی سرپرست بوده و با دستور احکام قضایی بستری هستند  که هزینه های نگهداری آنان توسط مردم تامین میشود که جای تقدیر دارد.

 

حسینی در ادامه با اشاره به اینکه مددجویانی از سراسر کشور دراین مرکز بستری هستند، اظهار داشت:  حدود 20 مددجو از شهرهای مختلف در این  این آسایشگاه نگهداری می شوند.

 

وی ضمن قدردانی از مردم نیکوکارکه با وجود شرایط سخت جامعه و تورم و نیز بحران کرونا همچنان به کمکهای خود به این مرکز تداوم داده و می دهند ،افزود: درطول این مدت که از شیوع بیماری می گذرد آثار مشکلات ناشی از بیماری بیشتر از همه دامنگیر آسایشگاه شده است که ضرورت تداوم کمکهای مردمی به ویژه در شرایط کرونا بیش از پیش احساس می شود و انتظار می رود که مردم عزیز کماکان این مجموعه خیریه را یاری کنند تا  بتوانیم با ایجاد محیطی شاد و بهتر برای ارائه خدمات به مددجویان به اهداف اصلی خود نزدیکتر شویم.

 

مدیر عامل این آسایشگاه در پایان ضمن تاکید به خانواده هایی که سالمند و معلول دارند توصیه کرد با توجه به جایگاه  والای پدر و مادر ، تا جایی که امکان دارد خانواده ها ، از عزیزانشان در منزل نگهداری نمایند .

 

حسینی تصریح کرد: نیازمند یاری و کمک مردم خیر در هر زمینه ای از جمله اهدای کمکهای نقدی و غیر نقدی به مرکز شماره کارت 5029087000330715 کمک به آسایشگاه سفارش دسته گل تبریک یا تسلیت به نفع مددجویان اهدای امالک ، مغازه ، زمین و ... به شرط عمرایی اهدای لوازم مازاد و قابل استفاده از قبیل دارو والبسه ، تجهیزات پزشکی و ... عضویت در گروه نیکوکاری آسایشگاه  هستیم.

 

مدیرعامل آسایشگاه تاکید کرد: که با توجه به اشاره صریح قران که فرموده است : این مجموعه خیریه در نظر دارد به منظور کمک رسانی بیشتر و بهتر اقدام به احداث کلینیک مدرن و جامع توانبخشی برای افراد نیازمند نماید. در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی 80 درصد نیازمند کمکهای مردمی و خیرین است.

 

وی افزود:  برای سهیم شدن دراین عمل خداپسندانه می توانید کمکهای خود رابه حساب بانکی آسایشگاه که برای اینکار اختصاص یافته است واریز نمایید.

 

این مقام مسئول اعلام کرد: نیکوکارانی که مبلغ کمک آنها بیش از 50 میلیون تومان می باشد،پلاک نوشته ای بنام آنها برای ثبت عمل نیکوکارانه شان بعنوان باقیات و صالحات در کلینیک جامه توانبخشی نصب می گردد .

 

حسینی در پایان افزود: شماره کارت آسایشگاه نزد بانک کشاورزی جهت کمکهای نقدی شما نیکوکاران به مرکز جامع توانبخشی 6037707000236673 می باشد

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۸:۱۵ بعد از ظهر
کد خبر: 5172120
آخرین خبر ها
گزیده خبرها