اینها چه کسانی هستند که زور دستگاه قضا و دولت به آنها نمی رسد؟!
آیت الله مکارم شیرازی:

اینها چه کسانی هستند که زور دستگاه قضا و دولت به آنها نمی رسد؟!

اسرار امروز.  داد همه از دست این دلالان بلند است اما در عین حال کسی نمی تواند جلوی شان را بگیرد/ نابسامانی های اقتصادی و مشکلات معیشتی به شدت مردم را رنج می دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از تسنیم ، آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان در دیدار وزیر کشور با اشاره به نابسامانی وضعیت ارز در کشور گفت: با وجود همه دشمنی ها و مشکلات، کشور ما جزو امن ترین کشورهاست و امیدواریم همه مسئولین و دستگاه ها دست به دست هم دهند تا مشکلات برطرف شود.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به بدعهدی غرب و آمریکا در برجام بیان کرد: آمریکا و ترامپ در حالی از یک توافق بین المللی خارج شدند که جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود عمل کرده بود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه افزود: نابسامانی های اقتصادی و مشکلات معیشتی به شدت مردم را رنج می دهد و یکی از این مشکلات که همه از آن دم می زنند موضوع دلال ها است، اگر با دلال ها محکم  برخورد شود در کاهش گرانی ها مؤثر است.

وی خاطرنشان کرد: داد همه از دست این دلالان بلند است اما در عین حال کسی نمی تواند جلوی شان را بگیرد، اینها چه کسانی هستند که زور دستگاه قضا و دولت به آنها نمی رسد، این مساله برای مردم و افکار عمومی تبدیل به معما شده است.

مرجع تقلید شیعیان یادآور شد: یکی از نکاتی که سبب بدبینی شده، تصور این موضوع است که دولت می خواهد قیمت ارز را بالا نگه دارد تا از این طریق مشکلات خود را حل کند.

وی افزود: تا زمانی که موضوع ارز و گرانی آن حل و ساماندهی نشود، مشکل ارزاق و مایحتاج مردم حل نمی شود، دولت باید با بهره گیری از نظرات کارشناسان به این مساله توجه کرده و برای رفع آن برنامه‌ریزی کند.

ارسال شده در جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۹:۰۶ قبل از ظهر
کد خبر: 7561995
آخرین خبر ها
گزیده خبرها