بنیانگذار رستوران ممتاز عاشوری درگذشت

بنیانگذار رستوران ممتاز عاشوری درگذشت

اختصاصی/ اسرار امروز. حاج قربان پور عاشوری بنیانگذار و موسس رستوران ممتاز عاشوری در خمام، دیشب و در سن 87 سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به لقاء الله پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، حاج قربان پور عاشوری بنیانگذار و موسس رستوران ممتاز عاشوری در خمام، دیشب و در سن 87 سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به لقاء الله پیوست. مرحوم پورعاشوری از دوران کودکی خود سخت کار می کرد و زندگی سخت و پر مشقتی را پشت سر گذاشت، اما هرگز عقب نشینی نکرد و اسوه ایستادگی بود. حاج قربان پور عاشوری در اول فروردین سال 1313  در  خواچکین خمام  متولد شد.

می توان از موسس رستوران عاشوری بعنوان تاریخ خمام نام برد، زیرا شجرۀ چلوکبابی عاشوری خمام  به 57 سال قبل باز می گردد. رستورانی  که یکی از قدیمی ترین و مشهورترین رستورانهای گیلان و ایران است و به لحاظ دکوراسیون داخلی با رستورانهای دیگر تفاوت دارد و کیفیت غذای این رستوران زبانزد و شهره  مردم کشور است.

رستورانی که در یک مسیر پرتردد محل حضور مسافرانی است که پس از صرف غذا با خاطره ای خوش این رستوران را ترک می کنند و مبلّغ اخلاق ، روی خوش و غذاهای لذیذ رستوران عاشوری هستند.

وی سالها تلاش کرد تا با ترویج تخصصی غذاهای محلی استان گیلان ، شان و جایگاه واقع غذای گیلان را به مردم کشور و جهان معرفی کند.

موفقیت رستوران عاشوری ما حاصل یک عمر مردم داری است. مردم داری خط مشی مرحوم حاج قربان پورعاشوری بود و سالها تلاش کرد تا خدشه ای به آن وارد نشود.

وی اعتقاد داشت غذایی  که با عشق و علاقه تهیه شود، طعمی ماندگارتر خواهد داشت و اعتماد مردم را مهم ترین سرمایه برای خود می دانست. به همین دلیل تک تک پرسنل رستوران نمونه عاشوری  با عشق و علاقه تلاش می کنند و به بهترین نحو کارشان را انجام دهند.

بیش از نیم قرن تجربه و تلاش مرحوم قربان پورعاشوری در ارائه غذا با بهترین کیفیت و پشتوانه ارزشمند و تایید همیشگی مشتریان، خاطره خوبی از رستوران ممتاز عاشوری در اذهان عمومی به یادگار گذاشته است.

گفته می شود  با درگذشت وی، رستوران ممتاز عاشوری  توسط فرزندان وی مدیریت خواهد شد.

ارسال شده در یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
کد خبر: 7943723
آخرین خبر ها
گزیده خبرها