سید حسین  رضویان  کاندید انتخابات شورای شهر رشت شد

سید حسین رضویان کاندید انتخابات شورای شهر رشت شد

اسرار امروزسید حسین  رضویان جهت ثبت نام در ششمین دوره  انتخابات شوراهای اسلامی شهر رشت در فرمانداری این شهرستان حضور یافت. وی  پس از حضور در گلزار شهدای رشت و تجدید میثاق با شهیدان، حضور خود را در این دوره انتخابات نهایی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، سید حسین  رضویان جهت ثبت نام در ششمین دوره  انتخابات شوراهای اسلامی شهر رشت در فرمانداری این شهرستان حضور یافت. وی  پس از حضور در گلزار شهدای رشت و تجدید میثاق با شهیدان، حضور خود را در این دوره انتخابات نهایی کرد.

رضویان دانش آموخته مدیریت و دانشجوی دکترای تخصصی علوم سیاسی است. وی چهره ای آشنا برای مردم و اهالی رسانه  است و با اتکاء به پایگاه اجتماعی و حمایت  نخبگان و صاحب نظران، وارد کارزار انتخابات شورای شهر رشت گردید.

کارشناسی امور بازرگانی آب منطقه ای گیلان، هفت سال مدیریت دفتر روابط عمومی و دبیری شورای اطلاع رسانی وزارت نیرو، دبیری کمیسیون سرمایه گذاری توریسم منابع آب گیلان و همچنین سردبیری هفته نامه رخداد گیلان از جمله سوابق کاری این کاندید جوان شورای شهر رشت است. وی از طراحان، نویسندگان و  مجریان شناخته شده شبکه باران است که برنامه های اجتماعی، مذهبی، سیاسی همچون هشتگ جوونی، سحرهای ماه  مبارک رمضان، با نمایندگان و ادوار انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی را در کارنامه رسانه ای خود دارد.

گفتنی است در ماه‌های اخیر ایده هایی در خصوص توسعه و نوسازی ، گردشگری وسرمایه گذاری، تعریف و تفکیک مدیریت شهری از مدیریت شهرداری، تبدیل سرمایه به ثروت با نگاه به منابع آبی شهر رشت همچون تالاب عینک و دو رودخانه زرجوب و گوهر رود، محیط زیست و فضای سبز و  جایگاه طبقه متوسط شهری از سوی وی طرح شد.

ارسال شده در سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۵:۲۸ بعد از ظهر
کد خبر: 0467939
آخرین خبر ها
گزیده خبرها